Turecki seriale

Emanet. Dramatyczny początek sierpnia w tureckim hicie. Jedna z głównych bohaterek Dziedzictwa będzie walczyć o życie!

Turecka telenowela "Dziedzictwo" z odcinka na odcinek dostarcza widzom kolejnych emocji. W pierwszej połowie sierpnia bohaterów "Emanet" czeka wiele zwrotów akcji i dramatycznych chwil. W galerii publikujemy streszczenia sierpniowych odcinków i najnowsze zdjęcia z serialu. Co się wydarzy?

Spis treści

  1. "Emanet" - dramatyczny początek sierpnia w tureckim hicie 
  2. Co wydarzy się w serialu "Dziedzictwo"?
  3. Co jeszcze wydarzy się w "Dziedzictwie" w pierwszej połowie sierpnia? 

"Emanet" - dramatyczny początek sierpnia w tureckim hicie 

Widzowie tureckiej telenoweli "Dziedzictwo" muszą przygotować się na potężną dawkę emocji. Na początku sierpnia wiele będzie się działo nie tylko w życiu Seher i Yamana, ale przede wszystkim u Kiraz. Choć wydawać by się mogło, że jej wyjście z więzienia było początkiem końca jej kłopotów, nic bardziej mylnego. Przed dziewczyną dramatyczne chwile. Czy wyjdzie z nich cało? 

Czytaj także: Kiraz z "Emanet". Za chustą i okularami kryje się prawdziwa piękność!

Co wydarzy się w serialu "Dziedzictwo"?

W pierwszych dniach sierpnia fani nie zobaczą swojego ulubionego tureckiego hitu. Ma to związek z przerwą w emisji serialu. Kolejne odcinki pojawią się na antenie TVP1 dopiero od piątku, 4 sierpnia. 

Już od pierwszego odcinka, widzowie będą świadkami kolejnych, mrożących krew w żyłach chwil. 

Do Stambułu przyjedzie brat Kiraz - Erdal - z zamiarem zabicia jej. Dziewczyna będzie uciekała przed bandytą, a Ali postawi na nogi swój cały policyjny zespół, by zapewnić jej bezpieczeństwo. Zazdrosna Begüm zadzwoni jednak do Erdala i poda mu adres domu Alego, przez co później będą męczyły ją wyrzuty sumienia. 

Pomimo ochrony, Kiraz zostanie porwana, a kiedy Alemu uda się ją odnaleźć, zostanie ranna. Dziewczyna własnym ciałem zasłoni Alego, kiedy Erdal będzie do niego strzelał. W krytycznym stanie trafi do szpitala! 

Co jeszcze wydarzy się w "Dziedzictwie" w pierwszej połowie sierpnia? 

  • Seher zostanie ranna w areszcie
  • Seher dowie się, że to Yaman stoi za jej aresztowaniem 
  • Do Turcji wróci śmiertelny wróg Yamana

W galerii publikujemy streszczenia ostatnich odcinków "Emanet" w sierpniu. Już teraz sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze