Tureckie seriale

Emanet. Przerwa w emisji uwielbianego tureckiego serialu. Kiedy Dziedzictwo wróci na antenę TVP?

Fani tureckiego serialu "Dziedzictwo" nie zobaczą przez jakiś czas swojego ulubionego hitu. Po wyemitowanym w piątek, 28. lipca, emocjonującym odcinku, widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Kiedy "Emanet" wróci na antenę i dlaczego serial czeka przerwa? Wyjaśniamy!

Spis treści

  1. "Dziedzictwo": uwielbiany turecki serial 
  2. "Emanet" znika z anteny TVP 
  3. Co wydarzy się w telenoweli "Dziedzictwo" po kilkudniowej przerwie? 

"Dziedzictwo": uwielbiany turecki serial 

Turecka telenowela "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet) pojawiła się w ramówce TVP1 wiosną 2023 roku i od tego czasu zaskarbiła sobie serca wielu fanów. Serial to opowieść o bogatym i stanowczym biznesmenie Yamanie oraz biednej i dobrodusznej Seher. Tę dwójkę połączył chłopiec o imieniu Yusuf. Oboje kochają malca, a z czasem zaczynają także czuć coś do siebie. 

Czytaj także: Dramatyczny początek sierpnia w tureckim hicie. Śmierć będzie blisko!

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

"Emanet" znika z anteny TVP 

Fani tureckiego hitu nie będą zadowoleni z informacji, które właśnie przekazujemy. "Emanet" zniknie z anteny TVP1! 

Na szczęście przerwa w emisji serialu potrwa tylko przez kilka dni. Widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ telenowela zostanie na ten czas zastąpiona innym ważnym wydarzeniem. Zamiast niej TVP1 wyemituje wyścig kolarski "Tour de Pologne".  

Przerwa w emisji "Dziedzictwa" potrwa od poniedziałku, 31 lipca do czwartku, 3 sierpnia. Ostatni odcinek przed przerwą (81) zostanie wyemitowany w piątek, 28 lipca. 

Czytaj także: Pod okularami i chustą skrywa się prawdziwa piękność! Taka prywatnie jest serialowa Kiraz

Co wydarzy się w telenoweli "Dziedzictwo" po kilkudniowej przerwie? 

82. odcinek hitowego serialu "Emanet" widzowie zobaczą w piątek, 4 sierpnia. Wiemy, co się w nim wydarzy. Kiraz czekają chwile radości, ale Seher znów będzie cierpiała. Ciotka Yusufa będzie miała problemy z policją! 

Zobacz w poniższej galerii dokładne streszczenie 82. odcinka telenoweli "Dziedzictwo". 

Listen on Spreaker.
Najnowsze