Tureckie seriale

Emanet. W rolę prawniczki Begüm wciela się aktorka Gözde Gürkan. Gwiazda jest znana także z innego tureckiego hitu

Begüm z tureckiej telenoweli "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet") to była narzeczona Alego, która jest w stanie zrobić wszystko, by odzyskać ukochanego. W rolę podstępnej i przebiegłej prawniczki wciela się turecka aktorka Gözde Gürkan. Okazuje się, że gwiazda zagrała także w innym, dobrze znanym Polakom, tureckim hicie.

Spis treści

  1. Begüm z telenoweli "Dziedzictwo" 
  2. Gözde Gürkan czyli Begüm z "Emanet" 
  3. Prywatne zdjęcia aktorki Gözde Gürkan
  4. Obsada telenoweli "Emanet" 
  5. "Emanet" - o czym jest serial? 

Begüm z telenoweli "Dziedzictwo" 

Begüm jest jedną z pierwszoplanowych postaci w tureckiej telenoweli "Dziedzictwo". Kobieta jest podstępną i mocno stąpającą po ziemi prawniczką. Widzowie poznali ją jako narzeczoną policjanta Alego, jednak ich związek się rozpadł. Teraz głównym celem Begüm jest to, by Ali do niej wrócił. Aby odsunąć ukochanego od Kiraz, kobieta nie zawaha się użyć żadnych metod. Będzie wściekła, kiedy zauważy, że Ali i Kiraz coraz mocniej się do siebie zbliżają... 

Gözde Gürkan czyli Begüm z "Emanet" 

W rolę Begüm wciela się turecka aktorka Gözde Gürkan. Urodziwa aktorka urodziła się 10 września 1989 r. w tureckim Bursie. Ukończyła wydział aktorstwa w Akademii Sztuk Pięknych Osmana Yağmurdereli. 

Fani tureckich telenowel z pewnością kojarzą ją także z roli Mehtap z telenoweli "Więzień miłości". Jej postać, siostra Yenera, była w serialu czarnym charakterem. "Więzień miłości" był hitem TVP w 2021 roku. 

Nie ma wątpliwości, że Gözde Gürkan jest bardzo piękną kobietą. Aktorka prowadzi konto na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się swoimi zdjęciami. Na niektórych kompletnie nie przypomina Begüm z "Emanet"!

Czytaj także: Pod chustą i okularami skrywa się prawdziwa piękność! Kiraz z telenoweli Emanet

Prywatne zdjęcia aktorki Gözde Gürkan

Jak na co dzień wygląda aktorka, która wciela się w rolę Begüm w telenoweli "Dziedzictwo"? W naszej galerii znajdziecie sporo jej zdjęć. Taka jest prywatnie turecka piękność! 

Obsada telenoweli "Emanet" 

W główne role w uwielbianym przez Polaków serialu "Dziedzictwo" wcielają się: 

"Emanet" - o czym jest serial? 

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Najnowsze