Tureckie seriale

İkbal z serialu "Emanet". To ona gra przebiegłą intrygantkę. Gülay Özdem na co dzień jest gwiazdą tureckiej telewizji

W jedną z czołowych ról - przebiegłej Ikbal- w uwielbianym przez Polaków serialu "Dziedzictwo" wciela się aktorka Gülay Özdem. Jaka jest zawodowo i prywatnie? Sprawdziliśmy szczegóły z życia gwiazdy "Emanet".

Spis treści

  1. "Dziedzictwo" - turecki hit w polskiej telewizji
  2. Obsada telenoweli "Dziedzictwo" 
  3. Gülay Özdem czyli İkbal z "Dziedzictwa". Jaka jest prywatnie? 
  4. Zobacz prywatne zdjęcia aktorki Gülay Özdem
  5. "Emanet" - o czym jest serial? 

"Dziedzictwo" - turecki hit w polskiej telewizji

Tureckie seriale zyskały popularność na całym świecie. Także w Polsce, wraz z pojawieniem się w 2014 roku na antenie TVP "Wspaniałego Stulecia", stały się fenomenem. Przez blisko dekadę w telewizji pokazano wiele telenoweli znad Bosforu. Aktualnie jednym z będących w emisji produkcji jest "Dziedzictwo", którego oryginalny tytuł to "Emanet". 

Obsada telenoweli "Dziedzictwo" 

W główne role w serialu wcielają się Halil İbrahim Ceyhan i Sila Turkoglu. W obsadzie znaleźli się także m.in.:

  • Melih Özkaya,
  • Berat Rüzgar Özkan,
  • Gülderen Güler,
  • Tolga Pancaroglu. 

Jedną z kluczowych postaci w telenoweli jest także İkbal, w której rolę wciela się Gülay Özdem. Przyjrzyjmy się dzisiaj aktorce, która odgrywa rolę podstępnej i bezdusznej intrygantki. 

Czytaj także: To wydarzy się w "Emanet" jeszcze w ostatnim tygodniu czerwca

Gülay Özdem czyli İkbal z "Dziedzictwa". Jaka jest prywatnie? 

W "Emanet" aktorka Gülay Özdem nie ma łatwej roli. Jest szwagierką Yamana, która pragnie władzy i chce położyć rękę na całym majątku rodziny Kirimli. Jest gotowa zrobić wszystko, by jej plan się powiódł. İkbal jest przebiegła, podstępna i bezduszna. 

Aktorka, która odgrywa jej rolę urodziła się 15 maja 1977 roku w Stambule. Łatwo więc policzyć, że Gülay Özdem ma 47 lat. Do tej pory zagrała w dwóch tureckich produkcjach: "Dziedzictwie" oraz „Çakallarla Dans 5, jednak to nie z aktorstwem związana jest na co dzień. 

Gwiazda serialu zaczynała od roli prezenterki radiowej i telewizyjnej. Prowadziła także programy w tureckiej telewizji. Grę na planie seriali łączy ze swoją pracą zawodową. 

Czytaj także: Sıla Türkoğlu rozstaje się z "Emanet". Wiemy, kto ją zastąpi!

Zobacz prywatne zdjęcia aktorki Gülay Özdem

W poniższej galerii znajdziesz prywatne zdjęcia tureckiej gwiazdy. Na niektórych z nich kompletnie nie przypomina granej przez siebie İkbal! 

"Emanet" - o czym jest serial? 

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Najnowsze