Tureckie seriale

Dziedzictwo. Tak połączą siły Zuhal i Canan! Dwie żmije z Emanet znajdą wspólnego wroga!

Gdy w serialu "Emanet" pojawi się matka Yamana, jej syna czekają duże kłopoty! Rządna pieniędzy intrygantka połączy siły z Zuhal! Kobiety będą zgodne w tym, że ich wspólnym wrogiem jest Seher! Jak dojdzie do tego, że dwie żmije się zjednoczą? Wszystko zacznie się od szantażu!

Spis treści

  1. "Emanet". Zuhal i Canan połączą siły! 
  2. "Dziedzictwo". Tak dogadają się ze sobą Zuhal i Canan! 
  3. O czym jest serial "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet")?

"Emanet". Zuhal i Canan połączą siły! 

Knucie to jeden z głównych wątków tureckiego serialu "Emanet". Przez praktycznie cały pierwszy sezon naczelną intrygantką w telenoweli była Ikbal, która za wszelką cenę chciała położyć łapę na rodzinnym majątku. Po jej śmierci pałeczkę przejęła jej siostra Zuhal. W drugim sezonie w "Dziedzictwie" pojawi się kolejna żmija, której będzie zależało wyłącznie na własnych korzyściach. Mowa o matce Ziyi i Yamana, która z dnia na dzień ponownie pojawi się w życiu synów. 

W pewnym momencie Zuhal i Canan połączą siły i znajdą wspólnego wroga! Obie będą uważały, że Seher jest przeszkodą do osiągnięcia ich celów! 

"Dziedzictwo". Tak dogadają się ze sobą Zuhal i Canan! 

Zanim dwie intrygantki połączą siły, dojdzie między nimi do spięcia, po którym Zuhal zaszantażuje Canan. Początkowo każda z kobiet będzie działała na własną rękę, ale wszystko się zmieni, gdy siostra Ikbal odkryje, że Canan oszukuje Yamana i wcale nie jest śmiertelnie chora. 

Zuhal nastraszy Canan, że pokaże jej wiadomości z lekarzem Yamanowi. To jednak się nie uda, bo matce Yamana uda się podsłuchać rozmowę Zuhal z Cicek. 

Wszystko słyszałam. Jesteś w nim zakochana, prawda? Tak, kochasz go. Ale to nie ja sprawiłam, że cierpisz. To Seher. Wygląda na to, że mamy wspólnego wroga. Ona przeszkadza mi od pierwszego dnia, kiedy przybyłam do rezydencji. To przez nią Yaman nie dał mi szansy. Ona jest diabłem! Jeśli ukryjesz to, co wiesz, wyrzucę Seher z domu. I kto wtedy da pocieszenie Yamanowi? Ty. Właśnie tego chciałaś, prawda? - powie do Canan. 

Po tym szantażu intrygantki zjednoczą siły i wspólnie będą chciały pozbyć się Seher z życia Yamana. Już możemy zdradzić, że w dalszych odcinkach wydarzy się wiele złego. 

Czytaj także: Śmierć Zuhal! Przyjdzie zabić, a sama wyzionie ducha!

O czym jest serial "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet")?

Turecki serial "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet") zadebiutował na antenie TVP1 w marcu 2023 roku i szybko zgromadził przed telewizorami spore grono odbiorców.

Telenowela opowiada o losach biednej i dobrej Seher oraz zimnego biznesmena Yamana. Ich losy połączył chłopiec o imieniu Yusuf, którego oboje pokochali. Z czasem tych dwoje także zaczęło łączyć coś więcej, jednak na swojej drodze ciągle spotykają przeciwności, by mogli być w pełni szczęśliwi.

Listen on Spreaker.
Najnowsze