Czerwona królowa. Regina Zbarskaja (Ksienija Łukjanczikowa)

i

Autor: materiały prasowe TVP Czerwona królowa. Regina Zbarskaja (Ksienija Łukjanczikowa)

Czerwona królowa, odcinek 3 - streszczenie, opis: Regina poddaje się nielegalnej aborcji - ZWIASTUN

2020-09-22 14:09

"Czerwona królowa" odcinek 3 nowego serialu w TVP2 we wtorek, 22.09.2020, o godz. 21.50. "Czerwona królowa" odcinek 3 streszczenie - Regina chce urodzić dziecko, ale Tatiana przekonuje przyjaciółkę, że w ten sposób straci wszystkie środki do życia. Pomaga jej dokonać nielegalnego zabiegu. Regina wyprowadza się od Augusty i zrywa z nią wszelkie kontakty. Niebawem, wracając do domu z imprezy dla bikinarzy, zostaje napadnięta.

W jej obronie staje James, czarnoskóry pół-Amerykanin. Oboje trafiają do aresztu, skąd wyciąga ich matka chłopaka, Wiera Arałowa, wpływowa postać w świecie radzieckiej mody. Regina zostaje usunięta z Komsomołu, może jednak kontynuować naukę na uczelni.

Patrz też: Czerwona królowa. Szokujące kulisy serialu o modelce Reginie Zbarskiej! Zmuszali do tego nawet główną aktorkę

Niebawem Wiera proponuje jej pracę modelki. Dziewczyna odrzuca ofertę i przyjmuje posadę w dziale księgowości studia filmowego. Tymczasem do Moskwy przyjeżdża Christian Dior. Regina chce dostać bilet na pokaz mody. W ten sposób na jej drodze staje artysta Lew Zbarski.

Najnowsze