BrzydUla, odcinek 126: Artur odzyska Ulę?! Już dawno nie dostała tego od Marka

i

Autor: X-news BrzydUla, odcinek 126: Artur odzyska Ulę?! Już dawno nie dostała tego od Marka

BrzydUla, odcinek 126: Artur odzyska Ulę?! Już dawno nie dostała tego od Marka

2021-04-02 13:01

W 126 odcinku "BrzydUla 2" Artur (Karol Pocheć) zaweźmie się i zrobi wszystko, żeby odzyskać kochankę. Małżeństwo Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) chyli się ku upadkowi, a lekarz bardzo dobrze o tym wie. Spróbuje podejść Dobrzańską, która zawróciła mu w głowie i zastąpić jej męża! Niestety w "BrzydUla 2" okaże się, że Artur może dać kobiecie coś, czego już dawno nie dostała od Marka. Szczególnie że on jest chyba bardziej zainteresowany swoją byłą narzeczoną Pauliną (Maja Hirsch). Ula ulegnie Arturowi?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 126 - środa, 14.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 126 odcinku "BrzydUla 2" Ula znów będzie po kolejnej kłótni z Markiem. To właśnie Artur nakłamie Dobrzańskiemu w sprawie jego żony, po czym dojdzie między nimi do afery. Ula w "BrzydUla 2" tak tego nie zostawi i skonfrontuje się z kochankiem. On jednak bardzo mocno ją zaskoczy, bo zamiast tłumaczeń, zrobi coś szokującego. Artur wyzna Dobrzańskiej swoje uczucia! Kobieta w ogóle by się nie spodziewała, że lekarz zdobędzie się na taką szczerość i wprost powie jej co czuje. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński nakryje Łukasza we własnym łóżku! Patrycja nie będzie miała wyboru

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek znów będą razem, ale nie na długo! Dowie się o jego romansie z Pauliną

W 126 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie mocno zszokowana. Nic dziwnego, bo to ona ma męża i dzieci, a lekarz jest sam. Dobrzańska od początku powtarzała, że ich "skok w bok" to był błąd i zależy jej na mężu. Trzeba jednak przyznać, że od Marka dawno nie dostała ciepłych słów, a tym bardziej gestów. Od dłuższego czasu w "BrzydUla 2" ignoruje ją, albo się z nią kłóci. Postanowił też wynieść się z ich domu. Ma wieczne pretensje do Uli, a ich rozmowy kończą się zazwyczaj płaczem lub aferą. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1580: Artur Rogowski odkryje, że jego żona pije! Wszystko przez nowego mężczyznę

Ula w 126 odcinku "BrzydUla 2" nie będzie jednak w stanie powiedzieć kochankowi, że również pała do niego gorącym uczuciem. Nadal będzie myślami przy Marku, który nie daje jej tego czego ona potrzebuje, ale to nie oznacza, że przestała go kochać. Wygląda na to, że nie ma co spodziewać się nowej pary w "BrzydUla 2", a Ula i Artur nie mają wielkich szans na zbudowanie trwałej i romantycznej relacji. Tymczasem Marek znów będzie widywany z Pauliną, co bardzo mocno zaniepokoi Ulę. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze