BrzydUla 2, odcinek 123: Wielka radość Uli i Marka! Jedna wiadomość całkowicie ich zmieni

2021-04-07 20:32 Małgorzata Pala
BrzydUla 2, odcinek 123: Wielka radość Uli i Marka! Jedna wiadomość całkowicie ich zmieni
Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 123: Wielka radość Uli i Marka! Jedna wiadomość całkowicie ich zmieni

W 123 odcinku "BrzydUla 2" skończą się troski i smutki Dobrzańskich, w najistotniejszej dla nich kwestii! Ula (Julia Kamińska) od jakiegoś czasu chodzi zapłakana i smutna, a wszystko przez rozwód, który umyślił sobie Marek (Filip Bobek). W końcu Dobrzańska przypłaci całą sytuację zdrowiem! W 123 odcinku "BrzydUla 2" ich los się odmieni. Jeden telefon zmieni wszystko i wreszcie zawita w nich nadzieja. Od dawna Ula i Marek tak się z niczego nie ucieszyli!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 123 - piątek, 9.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 123 odcinku "BrzydUla 2" zakończy się ból Uli i Marka w związku ze stratą dzieci. Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) fatalnie przyjęli fakt rozwodu rodziców. Do tego stopnia, że postanowią uciec z domu! Zabiorą pieniądze, wyłączną telefon i nie będzie z nimi kontaktu. Ula z "BrzydUla 2" wyleje morze łez, a Marek oszaleje z niewiedzy gdzie są ich ukochane pociechy. To mocno zbliży do siebie Dobrzańskich i zapomną o rozwodzie, aferach i zdradzie. W końcu też w ich związku pojawi się nadzieja.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Zraniona przez Rafała Ala wyżyje się na Kindze! Zmieni jej życie w koszmar

W 123 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzańscy dostaną wiadomość, na którą czekali. Najważniejsza sprawa w ich życiu, czyli dzieci, zostanie rozwiązana. Po długich i wyczerpujących poszukiwaniach, Dobrzański dostanie telefon od Bartka (Szymon Sęderowski), który wyjaśni, że wie gdzie są jego dzieci!

- Sprawa jest taka nietypowa... W sumie to nie powinienem, bo obiecałem, ale... Wiesz - zacznie pokrętnie Bartek w "BrzydUla 2".

- Bartek, nie mogę teraz rozmawiać, mamy tutaj duży problem

- No to tak jak i ja. Ja też mam problem i to duży i dlatego dzwonię. 

- Człowieku, ja nie mam czasu ani siły, cokolwiek to jest 

- Słuchaj, o twoje dzieci chodzi 

- O moje dzieci?

- No siedzą w u mnie w szopie. Przyjeżdżaj 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 123: Ula po zasłabnięciu przyzna się Markowi, że choruje! Usłyszą od lekarza fatalną diagnozę - ZWIASTUN

W 123 odcinku "BrzydUla 2" Ula aż wrzaśnie z radości. Dobrzańscy zaczną się tulić i radować. Okaże się, że jeden telefon zmieni wszystko w ich nastawieniu. Będą szczęśliwi jak nigdy! Julka i Kuba napędzili im niezłego stracha, ale wszystko się wyjaśni. Marek od razu pojedzie po Julkę i Kubę i przywiezie ich do domu. Co prawda dzieciaki nadal będą obrażone i złe na rodziców, ale chociaż bezpieczne. Szczęśliwy moment w "BrzydUla 2" nie potrwa jednak zbyt długo, a rozwód nadal będzie wisiał w powietrzu.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze