BrzydUla 2 sezon: Kiedy zobaczymy nowe odcinki? Sensacyjne zmiany w życiu Uli i Marka! - ZWIASTUN

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon: Kiedy zobaczymy nowe odcinki? Sensacyjne zmiany w życiu Uli i Marka! - ZWIASTUN

BrzydUla 2 sezon: Kiedy zobaczymy nowe odcinki? Sensacyjne zmiany w życiu Uli i Marka! - ZWIASTUN

Koniec 2 sezonu "BrzydUli" rozgrzał widzów serialu do czerwoności. Wypadek Marka (Filip Bobek), zdrada Uli (Julia Kamińska) i konieczność ratowania firmy to zaledwie niewinny początek zmian w życiu bohaterów.... Kiedy zobaczymy 56 odcinek 2 sezonu "BrzydUli"? Wiemy już kiedy emisja 56 odcinka serialu! Sprawdź, co się wydarzy - zobacz ZWIASTUN nowych odcinków!

"BrzydUla" 2 sezon. Nowe odcinki już na początku roku! Kiedy dokładnie zobaczymy 56 odcinek serialu?

Część pierwsza 2 sezonu serialu "BrzydUla" skończyła się piątek 18 grudnia w decydującej dla Uli chwili!. Fani serialu natychmiast zaczęli pytać kiedy zobaczymy nowe odcinki? Jak długo trzeba będzie na nie czekać?

55 odcinek "BrzydUli" był ostatnim przed przerwą świąteczno-noworoczną. Ula i Marek (Filip Bobek) nie pogodzili się po jego - mąż nie wybaczył jej zdrady, a w dodatku w 55 odcinku "BrzydUli" Ula musiała zając się natychmiastowym ratowaniem formy F&D przed Aleksem (Mariusz Zaniewski). Kiedy zobaczymy ciąg dalszy serialu? Czy Ula i Marek wrócą do siebie? Czy uda się uratować biznes?  

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2354: Koniec hotelu Stańskich. Bożena i Bruno zbankrutują?

Wiemy już, że 56 odcinek 2 sezonu "BrzydUli" zostanie wyemitowany 4 stycznia o godzinie 20 w TVN7. Mamy też dobrą wiadomość dla fanów, którzy nie chcą tak długo czekać!

Nowe 3 odcinki dalszego ciągu 2 sezonu "BrzyUli" możemy oglądać już teraz na platformie player.pl. Co zobaczymy w kontynuacji emocjonującego 2 sezonu serialu? 

Już w 56 odcinku "BrzydUli" Ula ostro weźmie się za ratowanie firmy i odkryje, że fatalna sytuacja jest winą... Marka! To szef podjął złe decyzje, za które wszystkim przyjdzie zapłacić. Ula przejmie rządy twardą ręką. Czy wróci do Marka i razem spróbują poukładać sprawy biznesu i swojej miłości? W 56 odcinku "BrzydUli" przyjdzie też pewna niesamowita wiadomość od Wioletty (Małgorzata Socha)... 

Nowy odcinek "BrzydUli" zobaczymy zaraz po przerwie świąteczno-noworocznej 4 stycznia o godzinie 20 w TVN7.   

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1552: Marysia wywróci życie Lilki i Mateusza do góry nogami! Jacek też będzie w szoku

BrzydUla sezon 2, odc. 56: Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze