BrzydUla 2 sezon. Jest rola w serialu u boku Uli i Marka. Tylko jeden warunek

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon. Jest rola w serialu u boku Uli i Marka. Tylko jeden warunek

BrzydUla 2 sezon. Jest rola w serialu u boku Uli i Marka. Tylko jeden warunek

2021-01-28 12:26

Fani serialu "BrzydUla" mają niepowtarzalną okazje, by zagrać rolę w boku Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). To prawdziwa gratka dla widzów "BrzydUli", którą przygotowali twórcy serialu razem z Julią Kamińską i Pauliną Kondrak, czyli ekranową Bożenką. Nie dość, że na wybraną osobę czeka występ w 2 sezonie "BrzydUli" to także możliwość zajrzenia za kulisy, poznania ulubionych aktorów. Jest tylko jeden warunek. Trzeba wziąć udział w aukcji WOŚP z okazji 29. finału, który już w niedzielę, 31.01.2021.

Jak dostać rolę w serialu "BrzydUla"?

Rola w serialu "BrzydUla"2 to spełnienie marzeń wielu fanów perypetii Uli i Marka, którzy w napięciu oczekują na rozwój wydarzeń i ciąg dalszy historii Dobrzańskich, których małżeństwo przechodzi ciężki kryzys! Dla miłośników "BrzydUli" twórcy serialu oraz Julia Kamińska i Paulina Kondrak przygotowali wspaniałą niespodziankę. Gwiazdy i produkcja tym samym odpowiedziała na apel WOŚP, która jak co roki do specjalnych aukcji zaprasza znane osoby. Przed kolejnym 29. Finałem WOŚP, który już w niedzielę, 31.01.2021 roku, ekipa "BrzydUli" przekazała wyjątkowy prezent, skierowany do wiernych widzów - rolę w serialu, krótki epizod w 2 sezonie. Szczegóły AUKCJI WOŚP dla fanów "BrzydUli" TUTAJ >>>

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

BrzydUla 2 sezon. Ula w furii. Zmusi Marka do rozmowy i przyzna się dlaczego go zdradziła

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 81: Ula ciężko chora? To dlatego tak schudła. Kochanek Artur postawi straszną diagnozę

W licytacji WOŚP, w której nagrodą jest rola w 2 sezonie "BrzydUli" może wziąć udział każdy. To także niesamowita okazja, żeby poznać aktorów i kulisy produkcji z drugiej strony kamery. Zwycięzca aukcji WOŚP wystąpi w krótkim epizodzie na planie serialu "BrzydUla 2"! Kontakt w sprawie realizacji aukcji dostępny jest na stronie - [email protected]. Szczęśliwiec, który wygra rolę w "BrzydUli" więcej szczegółów pozna już u produkcji.

BrzydUla2, odcinek 1, Bożenka (Paulina Kondrak), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: x-news BrzydUla2, odcinek 1, Bożenka (Paulina Kondrak), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla2, odcinek 1, Bożenka (Paulina Kondrak)

i

Autor: x-news BrzydUla2, odcinek 1, Bożenka (Paulina Kondrak)
BrzydUla 2, odc. 77: Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: x-news
Najnowsze