BrzydUla 2. Zaczną od nowa

i

Autor: Materiały prasowe

BrzydUla 2 powraca z nowymi odcinkami. Ula i Marek znowu razem! Romans Dobrzańskich szybko wyjdzie na jaw

2021-08-29 16:13

Seriale „Brzydula 2” powraca, a wraz z nim dalsze perypetie Uli i Marka Dobrzańskich. Para właśnie zaczyna nowy etap życia, zmiany okażą się jednak trudniejsze, niż sądzili.

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Jeszcze niedawno wydawało się, że dziesięcioletniego małżeństwa Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) nie da się uratować, a rozwód jest już przesądzony. W ostatniej chwili para uświadomiła sobie jednak, że łączące ich kiedyś uczucie wciąż się między nimi tli.

Nagły wybuch namiętności może okazać się jednak chwilowy, dlatego para nie chce na razie podejmować pochopnych decyzji, coraz trudniej im jednak będzie ukrywać zarówno przed bliskimi, jak i pracownikami domu mody Febo&Dobrzański swoje uczucia. Zwłaszcza, że nie umknie im zmiana w zachowaniu Uli. Nie do końca uda im się także ukryć fakt spędzenia razem upojnej nocy, co w niektórych obudzi podejrzenia, a w końcu po firmie zaczną krążyć pogłoski o tajemniczej kochance Marka.

Tym czasem parę czeka jeszcze jedno wielkie wyzwanie – zbliża się długo wyczekiwany dzień pokazu nowej kolekcji MiroSławo, z którym wszyscy wiążą wielkie nadzieje na wyprowadzenie firmy z kryzysu. Gdy wszystko będzie się już wydawało dopięte na ostatni guzik, pojawią się nieoczekiwane kłopoty.

Emisja w TV:

Brzydula 2

Poniedziałek-czwartek 20.00 TVN 7

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany