BrzydUla 2, odcinek 6: Ula i Marek stracą syna, Wspólna tragedia znów ich połączy

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 6: Ula i Marek stracą syna, Wspólna tragedia znów ich połączy

BrzydUla 2, odcinek 7: Ula i Marek stracą syna. Wspólna tragedia znów ich połączy - ZWIASTUN

2020-10-14 14:54

W 7 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) będzie przygotowywała się do powrotu do pracy. Niepocieszony tym faktem Marek (Filip Bobek) nie wymyśli dobrej wymówki, czemu żona miałaby nie wracać do biura. Bardzo mu to nie pasuje, a zwłaszcza nie podoba się to jego asystentce Nadii (Magdalena Koleśnik). Relacje małżeństwa coraz bardziej się rozpadają. W 7 odcinku "BrzydUli" 2 dojdzie jednak do wydarzenia, które nimi wstrząśnie. Ich syn Kuba, który cierpi na poważnie zaawansowaną astmę, wyląduje w szpitalu. Jego stan będzie krytyczny. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 7 - wtorek, 13.10.2020 o godz. 20:00 w TVN7

W 7 odcinku BrzydUli 2, Ula będzie podekscytowana powrotem do Febo&Dobrzański. Szybko okaże się, że po latach spędzonych z dziećmi w domu, nie ma wyjściowych ubrań. Uda się z siostrą na zakupy, aby odświeżyć garderobę. Niestety natknie się na oceniające spojrzenia ekspedientki. W tym czasie Marek będzie starał się przekonać Violettę (Małgorzata Socha) do wspólnych interesów. W 7 odcinku BrzydUli 2, we wszystkim będzie towarzyszyła mu piękna Nadia, która denerwuje się na myśl o powrocie Uli do pracy. Do końca będzie miała na dzieję, że to się nie stanie.

Przeczytaj: Rusza "BrzydUla 2"! Czy Ula znów będzie musiała walczyć o Marka?

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek jednak będą małżeństwem z trójką dzieci! Zdradzi ją z seksowną asystentką - WIDEO

W 7 odcinku BrzydUli 2 Ula nie zdąży zbyt długo wybierać ubrań. Dostanie nagły telefon, że jej syn Kuba (Jakub Rutkowski) trafił do szpitala po napadzie astmy. Chłopiec cierpi na jej zaawansowany stopień i uczula go praktycznie wszystko. Ula wybiegnie ze sklepu i wpadnie do szpitala. Zobaczy syna w opłakanym stanie, podłączonego do aparatury. Także Marek przerwie pracę i stawi się w szpitalu. Oboje będą rozpaczać nad losem dziecka. W 7 odcinku BrzydUli 2 nie będzie wiadomo czy tym razem Kuba z tego wyjdzie. 

W 7 odcinku BrzydUli 2 lekarz chłopca - Artur (Karol Pocheć) zdoła opanować sytuację. Ula i Marek odetchną. Nie będą mieli świadomości, że atak astmy to celowy zabieg dziecka. Kuba wraz z siostrą zaplanowali to, aby mama nie wróciła do pracy. Nie będą chcieli, aby opiekował się nimi ktoś obcy. Zazdrośnicy uknuli cały plan, żeby powstrzymać Ulę przed powrotem do Febo&Dobrzański. W 7 odcinku BrzydUli 2 dopną swego, bo Ula faktycznie zawaha się co do ponownego podjęcia zawodu. Marek ledwo zdoła ukryć zadowolenie, że on i Nadia mogą kontynuować romans. 

Najnowsze