Z księżniczki w kopciuszka

i

Autor: Materiały prasowe TVN Brzydula

Rusza "BrzydUla 2"! Czy Ula znów będzie musiała walczyć o Marka?

2020-10-05 9:28

Po 10 latach serial „BrzydUla” powraca! Choć poprzedni sezon zakończył się dla Uli i Marka happy endem, para przekona się, że szczęście nie może trwać wiecznie... Jakie zmiany zaszły w ich życiu przez ten czas i co czeka ich w nowych odcinkach?

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek jednak będą małżeństwem z trójką dzieci! Zdradzi ją z seksowną asystentką - WIDEO

Historia Uli Cieplak (Julia Kamińska) przypominała dotąd bajkę, w której główna bohaterka z brzydkiego kaczątka przeistacza się w piękność i poślubia księcia z bajki. Ale czy żyli później „długo i szczęśliwie”? Ula i Marek (Filip Bobek) przekonają się, że małżeńskie życie wcale nie jest wolne od trosk i problemów.

Po dziesięciu latach małżeństwa Ula czuje się spełnioną żoną i matką trójki dzieci. W natłoku codziennych spraw i obowiązków, poświęcając się bez reszty rodzinie, zapomina jednak o sobie i własnych potrzebach. Czuje się przez to nieatrakcyjna i marzy o powrocie do dawnego życia. Che znów pracować w Febo&Dobrzański, ale jej pomysł nie spodoba się mężowi, a co gorsza, kobieta odkryje niebawem, że Marek ma przed nią sekrety. Stara się ukryć przed Ulą, że firma boryka się z dużymi problemami, a do tego zatrudnił właśnie nową, bardzo atrakcyjną asystentkę Nadię (Magdalena Koleśnik), która szybko się do niego zbliży. Ula zaczyna rozumieć, że musi zacząć walczyć o swoje małżeństwo.

Emisja w TV:

Brzydula 2

Poniedziałek-piątek 20.00 TVN 7

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze