BrzydUla 2, odcinek 65: Marek podsłucha rozmowę Uli i Maćka! Nigdy jej tego nie wybaczy? - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 65: Marek podsłucha rozmowę Uli i Maćka! Nigdy jej tego nie wybaczy? - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 65: Marek podsłucha rozmowę Uli i Maćka! Nigdy jej tego nie wybaczy? - ZWIASTUN

2021-01-18 15:50

W 65 odcinku serialu "BrzydUla" 2 niewinna rozmowa Uli (Julia Kamińska) i Maćka (Krzysztof Czeczot) o sytuacji finansowej w firmie F&D i widmie bankructwa wywoła kolejne napięcia w małżeństwie Dobrzańskich. Bo Marek (Filip Bobek) usłyszy co żona i jej przyjaciel myślą naprawdę o tym jak zarządzał firmą jako prezes. Nie pogodzi się z tak bolesnymi słowami. Ale to Ula w 65 odcinku "BrzydUli" będzie miała powód, żeby czuć złość na ukochanego. Wreszcie zada Markowi pytanie, czy chce od niej odejść po zdradzie! Zobaczcie ZWIASTUN "BrzydUli".

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 65 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20 w TVN7

Ula i Marek w 65 odcinku "BrzydUli" wreszcie porozmawiają o przyszłości. Niestety skupią się tylko na tym, co czeka bankrutującą firmę F&D, a nie na ich małżeństwie, które pogrążyło się w kryzysie z powodu zdrady Uli. Momentem przełomowym będzie chwila kiedy Marek usłyszy co naprawdę Maciek i Ula sądzą o katastrofalnej sytuacji Febo&Dobrzański.

Bo przyjaciel Uli w 65 odcinku "BrzydUli" przeprowadzi analizę dokumentów finansowych. I nie będzie miał dla Dobrzańskiej dobrych wieści. W ostrych słowach skrytykuje bowiem prezesa, czyli Marka.  - Gdybym nie wiedział, że tę firmę prowadzicie wy, to bym powiedział, że tę firmę prowadzi jakiś kretyn! - Nie kretyn, tylko zdesperowany, doprowadzony do ostateczności... - zacznie bronić ukochanego Ula. - Zdesperowany kretyn Ula! Nazywajmy rzeczy po imieniu...

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży ucieknie z domu w środku nocy! Przerazi ją reakcja Marka - ZDJĘCIA

Pechowo ich rozmowę w 65 odcinku "BrzydUli" podsłucha Marek, który poczuje jakby ktoś wbijał mu nóż w serce. Zawalił jako prezes, jako mąż i głowa rodziny też poniósł porażkę. Maciek na widok Dobrzańskiego aż zblednie. -  Marek, ale wtopa. Przepraszam...- Maciek, nie przepraszaj. Masz rację jestem kretynem!Po chwili w 65 odcinku "BrzydUli" stanie się jasne, że działania Marka doprowadziły F&D do upadku, a firmę może uratować tylko zastrzyk gotówki. Nie będzie jednak skąd wziąć pieniędzy. - Dwa lata temu było 10 mln euro obrotów, a właściwie zysk zerowy - zauważy Maciek. - Nie zerowy, ale na sporym minusie. Uprzedzając pytanie, nie znajdziesz tego w raporcie - wyjaśni Marek cały czas unikając wzroku Uli.

Przyjaciel Uli w 65 odcinku "BrzydUli" będzie drążył jednak temat. - To w jaki sposób w następnym roku podwoiłeś inwestycje? - Marek na pewno chciał ratować sytuację i pewnie spieniężył jakieś środki trwałe... - stwierdzi Dobrzańska, broniąc ukochanego. Wreszcie Marek w 65 odcinku "BrzydUli" przestanie okłamywać wszystkich. - Wziąłem kredyt...- Kredyt?!- I oczywiście nie ma tego w raporcie? - zapyta Maciek, nie oczekując odpowiedzi. Okaże się, że jedynym ratunkiem dla F&D jest pan Hu (Bui Ngoc Hai Nam), który oskarżył Marka o kradzież.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Pan Hu jest bandytą! Violetta zemści się na bezwzględnym mężu

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 78: Marek znów podejrzewa Ulę o zdradę! Rodzina dogrzebie się prawdy - ZDJĘCIA

To Ula w 65 odcinku "BrzydUli" weźmie na siebie ciężar negocjacji z panem Hu. Tyle tylko, że po oszustwie jakiego dopuścił się Marek z Violettą (Małgorzata Socha) azjatycki milioner będzie chciał zerwać umowę z Dobrzańskimi. Nie da im ani grosza na ratowanie firmy. W 65 odcinku "BrzydUli" Ula spróbuje też wymusić na panu Hu, by wycofał zarzuty wobec Marka. Do żadnego porozumienia jednak nie dojdzie, a załamana Ula wróci do domu z poczuciem poniesionej porażki. 

I wtedy w 65 odcinku "BrzydUli" dojdzie do przełomowej rozmowy Uli i Marka. - Jak można tak bardzo nie chcieć rozmawiać? Nie chcieć nawet przeprosin, nic... Po prostu zerwać ze mną umowę i więcej mnie nie widzieć. Mógłby dostać od nas naprawdę dużo... - słowa Uli w 65 odcinku "BrzydUli" nie będą jednak dotyczyły tylko pracy, lecz przede wszystkim Marka i tego, że nie chce jej wybaczyć.

Dobrzański w 65 odcinku "BrzydUli" nie pozostawi Uli żadnych złudzeń, że się pogodzą i znów będą razem szczęśliwi. - Czasem dużo nie wystarczy. Czasem żadne negocjacje nie zmienią faktu, że nie da się porozumieć. Dobranoc...

- Marek, chcesz ode mnie odejść? - zapyta wreszcie Ula, lecz huk rozbitego szkła w 65 odcinku "BrzydUli" powstrzyma Marka przed odpowiedzią na to pytanie. 

BrzydUla 2 sezon odc. 65. Maciek (Krzysztof Czeczot), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 65. Maciek (Krzysztof Czeczot), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 sezon odc. 65. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 65. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze