BrzydUla 2, odcinek 65: Marek odejdzie od Uli? Po tym co od niego usłyszy nie będzie już nadziei!

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 65: Marek odejdzie od Uli? Po tym co od niego usłyszy nie będzie już nadziei!

BrzydUla 2, odcinek 65: Marek odejdzie od Uli? Po tym co od niego usłyszy nie będzie już nadziei!

2021-01-06 9:37

W 65 odcinku serialu "BrzydUla" Ula (Julia Kamińska) usłyszy od Marka (Filip Bobek) słowa, które będą zwiastowały ich koniec. Zdrada Uli ostatecznie zniszczy małżeństwo Dobrzańskich? Niestety Marek nie wybaczy żonie romansu i nie zdoła z nią nawet szczerze porozmawiać. Ledwo spojrzy na Ulę, by ta od razu zrozumiała, że między nimi nigdy nie będzie tak jak dawniej, że się nie pogodzą i nie uratują wielkiej miłości. Aż wreszcie w 65 odcinku "BrzydUli" Ula zapyta męża wprost czy chce od niej odejść. Co odpowie Marek?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 65 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.00 w TVN

Ula i Marek z "BrzydUli" rozstaną się? Napiętych relacji między Dobrzańskimi nie poprawi nawet walka Uli o uratowanie firmy F&D od bankructwa. W 65 odcinku "BrzydUli" dojdzie do decydującej rozmowy z panem Hu (Bui Ngoc Hai Nam). Ula będzie pewna, że mąż Violetty (Małgorzata Socha) ma coś na sumieniu, skoro uwięził nie tylko ją, ale także jej siostrę Angelicę (Katarzyna Ankudowicz) i płaci im, by pozostały w ukryciu w domu w Pomiechówku. A do tego ludzie pana Hu, zdolni do wszystkiego bandyci, przekonają Ulę, że azjatyckiego biznesmena paraliżuje strach przed spotkaniem z policją.

W 65 odcinku "BrzydUli podejrzenia Uli się potwierdzą podczas konfrontacji z Hu i jego asystentką, Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai). Stanie się jasne, że mąż Violetty sporo jeszcze ukrywa! Do tego Ula dowie się, że pan Hu nie chce już współpracować z Febo & Dobrzański. - Zrywający umowę ma obowiązek podać przyczynę! Mam prawo wiedzieć o co chodzi! - rzuci wściekła Dobrzańska. To co usłyszy wprawi ją w osłupienie.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek jednak będą małżeństwem z trójką dzieci! Zdradzi ją z seksowną asystentką - WIDEO

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 63: Ula drastycznie schudnie! Wypięknieje i zawrze pakt z Nadią, żeby ratować Marka - ZDJĘCIA

Ale najgorsze w 65 odcinku "BrzydUli" czeka Ulę kiedy wróci do domu i wreszcie namówi Marka, żeby z nią szczerze porozmawiał. Nie tylko o zdradzie, ale także o wszystkich tajemnicach związanych z F&D, które ich tak od siebie rozdzieliły. - Czasem żadne negocjacje nie zmienią faktu, że nie da się porozumieć... Dobranoc! - utnie szybko Marek, który pierwszy raz od dawna spojrzy żonie prosto w oczy. Sam z trudem powstrzyma łzy.

Słowa Marka w 65 odcinku "BrzydUli" zabrzmią jak zapowiedź definitywnego rozstania. - Marek, chcesz ode mnie odejść? - zapyta Ula.

Ale żadnej odpowiedzi nie usłyszy, bo rozmowę Dobrzańskich w 65 odcinku "BrzydUli" przerwie huk, dobiegający z zewnątrz. Okaże się, że to sprawka dzieci Uli i Marka. Kuba (Jakub Rutkowski) i Julka (Maria Włodkowska) dostrzegą zmianę w zachowaniu taty i postanowią działać, by pogodzić rodziców.

BrzydUla 2 odc. 65. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 65. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 65. Hu Yan Wu (Bui Ngoc Hai Nam), Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 65. Hu Yan Wu (Bui Ngoc Hai Nam), Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai)
Najnowsze