BrzydUla 2, odcinek 64: Violetta uwięziona przez pana Hu! Zamiast Kubasińskiej znajdą jej siostrę Angelicę!

i

Autor: VOD.TVP.PL BrzydUla 2, odcinek 64: Violetta uwięziona przez pana Hu! Zamiast Kubasińskiej znajdą jej siostrę Angelicę!

BrzydUla 2, odcinek 64: Violetta uwięziona przez pana Hu! Zamiast Kubasińskiej znajdą jej siostrę Angelicę - ZDJĘCIA

2021-01-06 9:35

W 64 odcinku "BrzydUli" dojdzie do koszmarnej pomyłki, która może zawarzyć na życiu Violetty (Małgorzata Socha)! Zestresowana Ula (Julia Kamińska) dostanie informację, że Kubasińska pojawiła się na umówionym spotkaniu w F&D. Niestety szybko się okaże, że tuż przed przybyciem Dobrzańskiej, kobietę zapakowano w worek i porwano! Z pomocą ochroniarza i Nadii (Magdalena Koleśnik) uda się "odbić" Kubasińską, ale jak się okaże, to wcale nie będzie Violetta... W 64 odcinku "BrzydUli" pan Hu (Nam Bui Ngoc) przejdzie samego siebie!

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 64 - piątek, 15.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 64 odcinku "BrzydUli 2" Ula po telefonie od Daniela (Daniel Kasprowicz), który poinformował, że Kubasińska zjawiła się w F&D, ale zapakowano ją w worek i wyprowadzono z firmy, natychmiast ruszy w pościg. Razem z Nadią popędzą na parking, gdzie jeden z ochroniarzy pana Hu spróbuje odjechać autem ze związaną i zakneblowaną Kubasińską. Na szczęście szybko zareaguje ochroniarz Władek (Michał Gadomski), który "odbije" kobietę z rąk porywacza. W 64 odcinku "BrzydUli 2" Nadia i Ula zaprowadzą ją do biura, a tam przeżyją szok.

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 795: Maks Beger oświadczy się Agacie! Dowie, że ma dziecko z kobietą, którą zgwałcił

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 51-55. Marek w szpitalu po brutalnym ataku Aleksa! Ula uratuje firmę sama?

W 64 odcinku "BrzydUli 2" Violetta jak zwykle da popalić panu Hu, który ją więzi! Nieustępliwy bogacz, chociaż ma serdecznie dość gadania i humorów żony, nie pozwoli jej opuścić czterech ścian. Będzie przekonany, że jego ochroniarz zaraz przywiezie mu zwerbowaną z F&D siostrę Violetty, ale auto podjedzie puste. Pan Hu wścieknie się, że jego plan się nie powiódł i że zaraz wyjdzie na jaw, że przetrzymuje obie kobiety. Razem z asystentką postanowi udać się do firmy i załatwić sprawę. W 64 odcinku "BrzydUli 2" Ula będzie szybsza i dowie się prawdy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1557: Łukasz weźmie się za starszą mężatkę! To Marta namówi Patrycję na romans z jej synem. Zrobi się niebezpiecznie

W 64 odcinku "BrzydUli 2" Angelica w pokrętny sposób opowie Nadii i Uli, że pan Hu więzi ją i siostrę.

- Czyli płacą wam za to, żebyście siedziały w domu i nie kontaktowały się ze światem? - Upewni się Dobrzańska.

- Niezła robota, nie? Najlepsza jaką miałam. 

- Ale to jest karalne! Trzymają was tam na siłę, nasyłają zbirów, a jak któraś ucieknie to pakują do worka! To są zwykli bandyci! Stosują przemoc ekonomiczną i fizyczną, szantaż, manipulacje, oszustwa! 

Niespodziewanie w 64 odcinku "BrzydUli 2" w F&D zjawi się pan Hu i każe Angelice opuścić firmę i dołączyć do przetrzymywanej Violetty. Ula mu na to nie pozwoli i zacznie negocjować. 

Najnowsze