BrzydUla 2, odcinek 64: Ula i Nadia porwą Violettę! Tak będą chciały zmusić ją do odwołania zarzutów wobec Marka

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 64: Ula i Nadia porwą Violettę! Tak będą chciały zmusić ją do odwołania zarzutów wobec Marka

BrzydUla 2, odcinek 64: Ula i Nadia porwą Violettę! Tak będą chciały zmusić ją do odwołania zarzutów wobec Marka

2021-01-15 11:40

W 64 odcinku "BrzydUla" 2 nadal nie wiadomo będzie gdzie przebywa Violetta (Małgorzata Socha). Ula (Julia Kamińska) i oskarżony o przekręty Marek (Filip Bobek) będą wiedzieli, że bez współpracy z Kubasińską nie rozwiążą zatargów z panem Hu (Nam Bui Ngoc). Kiedy ta zjawi się wreszcie w F&D, Ula i Nadia (Magdalena Koleśnik) odkryją, że ktoś ją wywlekł z biura w worku i porwał! W 64 odcinku "BrzydUla" 2 zacznie się akcja "odbijania" Violetty z rąk bandytów.

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 64 - piątek, 15.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 64 odcinku "BrzydUla" 2 Ula i Nadia będą chciały spotkać się z Violettą, by ta pomogła im w sprawie Marka. Dobrzańskiemu niebawem zacznie grozić więzienie za przestępstwa, których de facto nie popełnił. Jeśli Violetta w odpowiednim terminie nie przekona pana Hu do zmiany frontu i sama nie zezna na korzyść Marka, ten spędzi za kratami długie lata. Nic więc dziwnego, że Ula oniemieje kiedy w 64 odcinku "BrzydUli" usłyszy, że Kubasińska zjawiła się w F&D, ale obcy mężczyźni wynieśli ją w worku. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży! To nie Marek będzie ojcem dziecka? - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Violetta uwięziona przez pana Hu! Oskarży Marka o kradzież. Zamiast Kubasińskiej znajdą jej siostrę Angelicę

W serialu "BrzydUla" Dobrzańska wraz z ochroniarzem Władkiem (Michał Gadomski) pobiegną na parking "odbijać" Violettę z rąk porywaczy. W końcu uda się przynieść kobietę do biura, gdzie z trudem zdejmą z niej wór. Szybko się okaże, że zaszła ogromna pomyłka i w środku nie będzie Violetta, a Angelica (Katarzyna Ankudowicz). Siostra Violetty będzie bardzo zdziwiona całym zajściem. Nadia i Ula w "BrzydUla" dowiedzą się, że pan Hu więzi siostry i płaci im za milczenie! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2376: Marek pobije Iwonę. Rodzina zobaczy ją w opłakanym stanie

W 64 odcinku "BrzydUla" Ula załamie się, że znów znalazła się w punkcie wyjścia, a Marek nie może liczyć na współpracę Violetty.

- Czyli płacą wam za to, żebyście siedziały w domu i nie kontaktowały się ze światem? - Upewni się Dobrzańska po wysłuchaniu rewelacji Angelicy.

- Niezła robota, nie? Najlepsza jaką miałam. 

- Ale to jest karalne! Trzymają was tam na siłę, nasyłają zbirów, a jak któraś ucieknie to pakują do worka! To są zwykli bandyci! Stosują przemoc ekonomiczną i fizyczną, szantaż, manipulacje, oszustwa! 

Wkrótce w "BrzydUla" wyjdzie na jaw, że to Violetta czuje się oszukana przez Dobrzańskich, nie odwrotnie. Niebawem pan Hu przestanie tracić kontrolę nad zwariowanymi siostrami. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze