BrzydUla 2, odcinek 66: Zdesperowana Violetta okradnie pana Hu! Uratuje Marka i firmę?

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 66: Zdesperowana Violetta okradnie pana Hu! Uratuje Marka i firmę?

BrzydUla 2, odcinek 66: Zdesperowana Violetta okradnie pana Hu! Uratuje Marka i firmę?

2021-01-12 15:57

W 66 odcinku "BrzydUli 2" Violetta (Małgorzata Socha) niespodziewanie uwolni się z pułapki pana Hu (Bui Ngoc Hai Nam) i przybiegnie po pomoc do Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). To właśnie wtedy wyjdą na jaw szokujące fakty o szemranej działalności męża Kubasińskiej. Zdesperowana Violetta ucieknie się do ostatecznych rozwiązań i wbrew zakazom Dobrzańskich, włamie się do apartamentu Hu i go okradnie! W najnowszych odcinkach "BrzydUli 2" nie będzie się spodziewała, że to może być gwóźdź do trumny jej i oskarżonego Marka.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 66 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20 w TVN7

W 66 odcinku "BrzydUli 2" przestraszona Violetta przybiegnie pod dom Dobrzańskich i wyzna im, że to wcale nie ona wrobiła Marka w międzynarodowy przekręt, a także, że nie zniknęła, tylko pan Hu zamknął ją w domu.

- Hu dał mi coś do podpisania, a potem mieliśmy jechać do hotelu... Takie jakieś zeznania, że jestem niewinna! A potem okazało się, że Pomiechówek city! I zamknęli mnie w tym domu wariatów, w sensie domu rodzinnym, że ja mu niby przeszkadzam w interesach! - Zacznie pokrętnie tłumaczyć całą sytuację Kubasińska.

- Violka, czy ty wiesz, co podpisałaś? - zapyta wściekły Marek w 66 odcinku "BrzydUli 2", który wyjaśni, że to przez jej nieuwagę i podpisywanie czegokolwiek teraz on jest oskarżony i zagrożony więzieniem. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2364: Ryzykowny krok Anety. Wbrew Stawickiemu zaprosi do domu swojego byłego Bruna - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Violetta uwięziona przez pana Hu! Oskarży Marka o kradzież. Zamiast Kubasińskiej znajdą jej siostrę Angelicę

Do Violetty z "BrzydUli" wreszcie dotrze, że pan Hu ją wykorzystuje, a nawet zastąpił ją jej koleżanką Gośką Poznachowską (Aleksandra Kisio), która wygląda, ubiera się i zachowuje jak Kubasińska. Viola postanowi zawalczyć o siebie i Marka i pomimo zakazów Dobrzańskich, pójdzie do hotelu, gdzie apartament wynajmuje pan Hu. Pokaże dowód recepcjoniście, który wręczy jej kartę do pokoju. Nie będzie miał pojęcia, że właśnie naraża się panu Hu, który będzie żył w przekonaniu, że Violetta siedzi zamknięta w domu. W 66 odcinku "BrzydUli 2" Violetta prawie zostanie przyłapana na gorącym uczynku, ale zdoła ukraść notatnik z dokumentami męża i pojechać prosto do siedziby F&D.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Józek po zdradzie Julity odbierze jej córkę! Znajdzie nową matkę dla Julci i nawiąże romans z Gabrysią - ZDJĘCIA

W 67 odcinku "BrzydUli 2" przerażona Violetta przyniesie skradziony notatnik do firmy, ale okaże się, że pan Hu zdążył się zorientować w całym spisku i przyjdzie wraz z asystentką do Dobrzańskich. Ci będą czekać z gotowymi umowami, które miałyby oczyścić Marka z zarzutów i jednocześnie zagwarantować zerowy kontakt i zerwanie umowy z firmą pana Hu. Violetta będzie myślała, że uratuje Marka, ale w ostatniej chwili jej mąż zauważy ukrywającą się pod stołem kobietę. To w 67 odcinku "BrzydUli 2" zniweczy cały plan Dobrzańskich. 

Najnowsze