BrzydUla 2, odcinek 61: Marek wrobiony przez Violettę! Zrzuci na niego całą winę za kradzież pieniędzy Hu

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 61: Marek wrobiony przez Violettę! Zrzuci na niego całą winę za kradzież pieniędzy Hu

BrzydUla 2, odcinek 61: Marek wrobiony przez Violettę! Zrzuci na niego całą winę za kradzież pieniędzy Hu

2021-01-11 16:30

W 61 odcinku "BrzydUli 2" Marek (Filip Bobek) przekona się, że padł ofiarą spisku i manipulacji, a Violetta (Małgorzata Socha) pomaga panu Hu (Bui Ngoc Hai Nam) wpakować go za kraty na 10 lat! Chociaż on i Ula (Julia Kamińska) nie będą mogli w to uwierzyć, w 61 odcinku "BrzydUli 2" mecenas Fic (Michał Sitarski) pokaże Dobrzańskiemu dokument, który oczyszcza Kubasińską z zarzutów i jednocześnie doszczętnie pogrąża Marka!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 61 - wtorek 12.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 61 odcinku "BrzydUli 2" Marek wyląduje w gabinecie mecenasa Fica i z wrażenia aż będzie musiał się napić, bo to co usłyszy, prawie zwali go z nóg. Prawnik pokaże mu dokument, który jednoznacznie świadczy o tym, że Violetta oczyściła się z zarzutów, jednocześnie całą winą obarczając Marka. 

- Zarzuty wobec pani Violetty zostały wycofane - usłyszy Marek

- Ale to źle? - zdziwi się Dobrzański

- Jako jej prawnik mam wgląd i sprawa wygląda następująco... - wtedy mecenas pokaże Dobrzańskiemu papiery.

W 61 odcinku "BrzydUli 2" Marek dowie się, że został wrobiony w międzynarodowy przekręt, a dzięki Violettcie cała wina spoczywa na nim. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 69: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Wróci, by zadać jej ostateczne pytanie

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem

W 61 odcinku "BrzydUli 2" załamany Marek wróci do firmy. Widać będzie, że jest bliski poddaniu się. Mimo to, Ula zarządzi kryzysowe zebranie i za wszelką cenę spróbuje dowiedzieć się, gdzie jest Violetta. Chociaż mecenas pokazał papiery, Dobrzańska będzie mieć resztki nadziei, że Violetta do końca nie oszalała. W końcu wiele się zmieniło od dawnych czasów i teraz deklarowała przyjaźń z Dobrzańskimi. Niestety tylko Ula będzie miała podobne myślenie, bo w 61 odcinku "BrzydUli 2" Marek zacznie godzić się z pójściem za kraty. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta przerwie milczenie. Przyzna się Uli i Markowi co zrobiła z panem Hu - ZDJĘCIA

W 61 odcinku "BrzydUli 2" Ula wymyśli wielkie poszukiwanie Violetty, więc wyśle Sebastiana (Łukasz Garlicki) do domu rodziców Violetty, żeby spróbował ją namierzyć. Nie zastanie tam kobiety, a wściekłego ochroniarza pana Hu, który zacznie go gonić! W 61 odcinku "BrzydUli 2" Violetta na pewno się nie odnajdzie, ale skutki jej zachowania będą odczuwalne. Czy naprawdę zeznała przeciwko Markowi i schowała się gdzieś ze wstydu? Dowiemy się już niebawem. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze