BrzydUla 2, odcinek 57: Potworne wyznanie Marka! Nie kocha Uli i zniszczy ją

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 57: Potworne wyznanie Marka! Nie kocha Uli i zniszczy ją

BrzydUla 2, odcinek 57: Potworne wyznanie Marka! Nie kocha Uli i zniszczy ją

2021-01-06 9:30

W 57 odcinku serialu "BrzydUla" 2zraniony Marek (Filip Bobek), który wróci do szpitala po pobiciu przez Aleksa (Mariusz Zaniewski), wyzna Sebie (Łukasz Garlicki) przerażającą prawdę. Nie pogodzi się z faktem, że żona zdradziła go z Arturem (Karol Pocheć). Pierwszy raz powie głośno i wyraźnie, że nie kocha już Ulki! Co więcej, nie odpuści w walce o firmę F&D, którą sam sprowadził na dno. Będzie wściekły, że bezczelna żona nadal miesza się do interesu i wkrótce w "BrzydUli" 2, zacznie ją niszczyć!

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 57 - wtorek, 5.01.2021, o godz. 20 w TVN7

W 57 odcinku "BrzydUli" 2 Marek będzie przebywał w szpitalu. Wszystko przez to, że pogrążył firmę, oszukał ludzi, kłamał, spiskował i zawarł bardzo niekorzystne transakcje. Zadarł także z Aleksem, który w ferworze wściekłości uderzył go w głowę tak mocno, że Dobrzański wylądował w szpitalu. Nie zabawi tam długo przez kondycję F&D. W 57 odcinku "BrzydUli" 2 Marek wyjdzie ze szpitala i uda się do firmy, gdzie przez okno zauważy Ulę, której nie chce oglądać na oczy. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 64: Violetta uwięziona przez pana Hu! Zamiast Kubasińskiej znajdą jej siostrę Angelicę - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 51-55. Marek w szpitalu po brutalnym ataku Aleksa! Ula uratuje firmę sama?

W 57 odcinku "BrzydUli" 2 Ula będzie mieć koszmarne wyrzuty sumienia, że zdradziła Marka. Przez cały czas żyła w przekonaniu, że to on sypiał z asystentką Nadią (Magdalena Koleśnik), a prawda okazała się przerażająca. Piękna blondynka miała jedynie pomóc w zarządzaniu sytuacją kryzysową i nigdy nie była w zażyłych stosunkach z Dobrzańskim. Czasu jednak nie da się cofnąć i Ula postanowi przyznać się Maćkowi (Krzysztof Czeczot) i Ani (Monika Fronczek), że zdradziła męża. W 57 odcinku "BrzydUli" 2 nie będzie się spodziewała, że ten już przekreślił ich miłość. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2360: Koszmarny finał wizyty Klary i Huberta u seksuologa. Tak żenującej sytuacji jeszcze nie było!

W 57 odcinku "BrzydUli" 2 Marek i Seba staną przed F&D, a Ula będzie obserwować ich z okna. W momencie kiedy Dobrzańska będzie przysięgać sobie, że uratuje ten związek, Marek wyzna przyjacielowi okrutną prawdę. 

- Tylko mi obiecaj, że nie zostawisz mnie z nią sam na sam. Proszę cię jak przyjaciela. Ja naprawdę Seba nie mam siły, żeby jej powiedzieć jak bardzo... jej nie kocham! - Powie Marek.

Jak okaże się w kolejnych odcinkach "BrzydUli" 2, Dobrzański będzie nieugięty. Na spotkaniach podważy decyzje żony, będzie sprawiał problemy, podda się w walce o dobro firmy F&D i co najważniejsze - w walce o własną rodzinę. 

Najnowsze