Barwy szczęścia, odcinek 2360: Koszmarny finał wizyty Klary i Huberta u seksuologa. Tak żenującej sytuacji jeszcze nie było!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2360: Koszmarny finał wizyty Klary i Huberta u seksuologa. Tak żenującej sytuacji jeszcze nie było!

Barwy szczęścia, odcinek 2360: Koszmarny finał wizyty Klary i Huberta u seksuologa. Tak żenującej sytuacji jeszcze nie było!

2021-01-05 13:03

W 2360 odcinku "Barw szczęścia" małżeństwo Klary (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak) będzie wisiało na włosku, dlatego zdecydują się na terapię u seksuologa. Przed wizytą zdążą się wzajemnie oczernić, obrazić i nadąsać, a kiedy siądą wspólnie przed specjalistą, oboje spalą się ze wstydu. Szczególnie Hubert odbierze wizytę jako atak na jego męskość i będzie obrażony na cały świat, że musi zwierzać się obcemu facetowi z tego, że żona nie chce uprawiać z nim seksu. W 2360 odcinku "Barw szczęścia" tak żenującej sytuacji w związku Klary i Huberta jeszcze nie było. Do jakich wniosków dojdą? Rozstaną się?

"Barwy szczęścia" odcinek 2360 - piątek, 08.01.2021, o godz. 20 w TVP2

W 2360 odcinku "Barw szczęścia" Hubert zacznie szukać seksuologa dla siebie i Klary. Wszystko przez to, że żona od jakiegoś czasu odmawia mu seksu, którego jak twierdzi, bardzo potrzebuje. Pyrka zacznie więc szukać specjalisty.

- Jeden to jest psycholog seksuolog, a drugi lekarz specjalizujący się w seksuologii - przedstawi propozycje Hubert.

- No to chyba ta druga opcja lepsza ze względu na twoją elektrozę - Wspomni Klara.

- A ty od razu zakładasz, że problem leży po mojej stronie, tak? - Oburzy się chłopak, który od razu zacznie mieć pretensje do żony w 2360 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1556: Rafał powie Ali dlaczego jej nie chce. Desperacki krok zakochanej 19-latki - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2360 odcinku "Barw szczęścia" Klara i Hubert przed rozmową u seksuologa zdążą się wzajemnie obrazić i pokłócić o to czy ma to być kobieta, czy mężczyzna. 

- Wolę kobietę, będę się lepiej czuła, na pewno lepiej mnie zrozumie - zacznie mieć pretensje Klara.

- Ja wolę faceta, przecież nie będę z babką rozmawiał o seksie - stanowczo nie zgodzi się Hubert.

- Dobrze, zróbmy tak jak chcesz - podda się zdenerwowana Klara. 

W 2360 odcinku "Barw szczęścia" w końcu dojdzie do spotkania ze specjalistą online. Pyrka pozamyka wszystkie drzwi, o co też rozzłości się Klara, która uzna, że mąż za bardzo się wstydzi. Po czym zaczną sobie robić kolejne wyrzuty. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1557: Łukasz weźmie się za starszą mężatkę! To Marta namówi Patrycję na romans z jej synem. Zrobi się niebezpiecznie

W 2360 odcinku "Barw szczęścia" przekomarzanie i nerwy w końcu doprowadzą Klarę do wybuchu.

- Czy mi się wydaje, czy ty sobie z tego kpisz? - Zapyta wściekła.

- Nie kpię, po prostu chcę mieć to już za sobą.- Odpysknie mąż.

- Super, grunt to pozytywne podejście. Zaczynam wątpić w sens tego spotkania.

W 2360 odcinku "Barw szczęścia" rozmowa z seksuologiem przebiegnie w bardzo napiętej atmosferze. Małżeństwo będzie bardzo zdenerwowane i zawstydzone. To chyba najbardziej żenująca sytuacja w ich życiu! Po rozmowie emocje nieco opadną, ale nie zapowiada się, że specjalista ich pogodzi i rozwiąże problem. Wręcz przeciwnie, wygląda na to, że jeszcze bardziej się skłócą. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze