BrzydUla 2, odcinek 56: Ula dostanie szokującą wiadomość od Violetty z więzienia

i

Autor: player BrzydUla 2, odcinek 56: Ula dostanie szokującą wiadomość od Violetty z więzienia

BrzydUla 2, odcinek 56: Ula dostanie szokującą wiadomość od Violetty z więzienia

W 56 odcinku 2 sezonu "BrzydUli" do Uli (Julia Kamińska) dotrą przerażające wieści od Violetty (Małgorzata Socha)! Jeden telefon z więzienia wywróci jej życie do góry nogami! Wieści od Violetty przekaże nowej szefowej firmy adwokat Marka, Feliks (Michał Sitarski), który będzie pod tak wielkim wrażeniem słów Violetty, że aż je sobie zapisze. Czego dowie się zszokowana Ula w 56 odcinku "BrzydUli"?

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 56 - poniedziałek 4.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 56 odcinku wszyscy w firmie F&D będą przekonani, że Violetta przebywa w Chinach u boku swojego małżonka. Ale w finale okaże się, że jest jak najbardziej w Polsce, w areszcie na Koszałkowej!

Niepokojące wieści przekaże Ulu w 56 odcinku "BrzydUli" adwokat Marka, który będzie pod wielkim wrażeniem, że "pani Hu" nakrzyczała na niego, a jej słowa aż zrobi z nich notatkę. Ula aż zaniemówi, kiedy dowie się tego wszystkiego... Ale przede wszystkim będzie w szoku, że Violetta trafiła do więzienia!  

Zobacz tez: BrzydUla 2 odcinek 56: Ula przejmie władzę twardą ręką! Wyrzuci Marka i porozstawia wszystkich po kątach - ZWIASTUN

Mecenas Feliks Fic w 56 odcinku "BrzydUli" wyciągnie Ulę z ważnej narady w firmie. Nowa szefowa F&D będzie przekonana, że ma nowe informacje na temat sprawy Marka, więc wyjdzie z nim porozmawiać. 

- Skontaktowała się ze mną niejaka Violetta Hu - zacznie adwokat.  

- Wioletta? Z panem - Ula naprawdę się zdziwi. - Ale jak? Dzwoniła, pisała?

- Krzyczała! Miałem akurat wizytę u klienta w areszcie na Koszałkowej, kiedy ta pani zaczęła do mnie krzyczeć!

- Violetta Kubasińska-Hu jest w Chinach - Ula będzie jeszcze przekonana, że to jakaś pomyłka w tym momencie 56 odcinka "BrzydUli".  

- Nie no, może są takie dwie? Tak, która prosiła mnie, żebym przekazał pani wiadomość jest zdecydowanie na Koszałkowej. 

Co mówiła?

- Ja to sobie nawet z wrażenia zapisałem, zresztą niech pani sama posłucha. Przeklinam cię! Pomóż!

Co się stanie? Dlaczego Violetta zamiast w Chinach znajdzie się w polskim areszcie? Czy to ma jakiś związek z problemami firmy? Dowiemy się więcej śledząc wątek od 56 odcinka 2 sezonu "BrzydUli".    

Zobacz również: M jak miłość, odcinek 1552: Paweł nie daruje Piotrkowi kolejnej zniewagi! Zawiedzie w ważnym dla matki dniu

Najnowsze