M jak miłość, odcinek 1552: Paweł nie daruje Piotrkowi kolejnej zniewagi! Zawiedzie w ważnym dla matki dniu

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1552: Paweł nie daruje Piotrkowi kolejnej zniewagi! Zawiedzie w ważnym dla matki dniu

M jak miłość, odcinek 1552: Paweł nie daruje Piotrkowi kolejnej zniewagi! Zawiedzie w ważnym dla matki dniu

W 1552 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) i Kinga (Katarzyna Cichopek) nie pojawią się na ważnej uroczystości Marysi (Małgorzata Pieńkowska). I choć powody będą mieli ważne, Paweł (Rafał Mroczek) znów będzie wściekły na brata. I po raz kolejny zacznie martwić się o Kingę, która zbyt ciężko haruje... Rogowska będzie próbowała uspokoić syna, a wręcz namówić na pogodzenie się z Piotrkiem, ale w 1552 odcinku "M jak miłość" nie zapowiada się na to, aby miał jej posłuchać.

"M jak miłość" odcinek 1552 - poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1552 odcinku "M jak miłość" w Grabinie odbędzie się wielka uroczystość z okazji imienin Marysi. Paweł będzie szykował się na ten dzień od dłuższego czasu - przywiezie mamie wspaniały prezent, a nawet dwa, bo wreszcie przedstawi rodzinie Frankę! A tymczasem Piotrek z żoną w ogóle się nie pojawią!  

- Kinga jest chora? - zapyta Paweł Marysię, kiedy skończy rozmowę z Piotrkiem. 

- Nie, Misiek. Kinga musiała pojechać do bistro, a Piotrek został z dziećmi

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1552: Przerażający wypadek Marysi! Artur i Jacek będą bezradni

M jak miłość, odcinek 1552 ZWIASTUN. Janek umrze? Rafał przekaże Soni i matce Janka makabryczne wieści

I w tym momencie 1552 odcinka "M jak miłość" Marysi przyjdzie do głowy pewna ważna myśl. Zobaczymy wyraźnie, że ma dość przedłużającego się konfliktu synów i postanowi coś z tym zrobić.  

- Słuchaj, Paweł, a może wreszcie powinniście się pogodzić? To zbyt długo trwa! Może trzeba to skończyć raz na zawsze? I wyjaśnić sobie to wszystko?

- Zobaczę co u Franki... - mruknie tylko wściekły Paweł i odejdzie. 

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2352: Dej Darek uwiedzie Gabrielę, żeby odkupić wszystkie swoje grzechy! Zostaną razem na zawsze?

Niestety, nieobecność Piotrka z żoną w ważnym dniu, kiedy cała rodzina zasiądzie w sadzie Lucjana świętować ważny dzień mamy Zduńskich, nie poprawi relacji braci. Paweł będzie znów wściekły na Piotrka, a na twarzy będzie miał wypisane, jak bardzo martwi się o Kingę w 1552 odcinku "M jak miłość". I być może tylko ona będzie zdolna doprowadzić do tego, że zwaśnieni bracia przypomną sobie, jak bardzo się kochają... 

Najnowsze