BrzydUla 2, odcinek 182: Marek popędzi drugiego Marka! Nie pozwoli, żeby zbliżył się do Uli - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ Tomasz Urbanek BrzydUla 2, odcinek 182: Marek popędzi drugiego Marka! Nie pozwoli, żeby zbliżył się do Uli - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 182: Marek popędzi drugiego Marka! Nie pozwoli, żeby zbliżył się do Uli - ZDJĘCIA

2021-10-14 15:08

W 182 odcinku "BrzydUla" 2 dojdzie do starcia Marka (Filip Bobek) i drugiego Marka (Aleksandar Milićević) o Ulę (Julia Kamińska)! Z pozoru tak to będzie wyglądało, bo Marek Dobrowolski zacznie coraz śmielej adorować Dobrzańską i flirtować z szefową. Jeszcze bardziej zazdrosny Marek w 182 odcinku "BrzydUla" 2 nie będzie wcale udawał, że nowy PR-owiec działa mu na nerwy. Wystarczy impuls, by Dobrzański wypędził go ze swojego gabinetu, nie pozwalając na rozmowę z Ulą. Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZDJĘCIA z 182 odcinka "BrzydUla".

"BrzydUla" 2 sezon, dcinek 182 - poniedziałek, 18.10.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 182 odcinku "BrzydUla" Marek przestanie nad sobą panować, a zazdrość o Marka Dobrowolskiego doprowadzi do tego, że nie będzie już krył niechęci do nowego PR-owca. O co będzie chodziło Dobrzańskiemu? O Ulę i to, że żona blisko współpracuje z Markiem 2, który nie dość, że jest do niego uderzająco podobny, to jeszcze wydaje się jego lepszą wersją. Wszyscy w firmie F&D to zauważą, bo Dobrowolski zrobi ogromne wrażenie nie tylko na Uli, lecz także na innych pracownikach.

Nie przegap: BrzydUla 2. Singielka Natalia weźmie się ostro za Marka. Fani są niemal pewni kto ją zagra!

Wystarczy, że Ula w 182 odcinku "BrzydUla" Ula zobaczy promienny uśmiech witającego ją przy windzie Marka 2, by stało się dla niej jasne, że otwartość PR-owca może jej przysporzyć tylko kłopotów i wywołać niepotrzebne napięcia w relacjach z mężem.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1610: Chora na serce Magda w szpitalu! Zdesperowany Budzyński sięgnie po pomoc nawet do jej byłego kochanka

Wcale się nie pomyli, bo w 182 odcinku "BrzydUla" 2 jej Marek zareaguje gniewem i nerwowością za każdy razem kiedy Dobrowolski będzie w pobliżu. A kiedy Marek 2 przerwie rozmowę Dobrzańskich o Aleksie Febo (Mariusz Zaniewski), który nieoczekiwanie zjawi się w firmie, żeby realizować dalej swój plan zniszczenia F&D, Marek wybuchnie. - Mamy do omówienia jeszcze kilka spraw. Także nic dla ciebie! - rzuci do drugiego Marka wypędzając go za drzwi swojego gabinetu. Dobrowolski zdąży tylko wtrącić. - Nie przeszkadzam? Chciałem przedstawić..

Ula w 182 odcinku "BrzydUla" 2 nie da mężowi powodów do zazdrości. Nadal będzie chciała się pogodzić, ale zachowanie Marka zrobi się jeszcze bardziej nieprzewidywalne, zagadkowe. Zupełnie jakby sam nie widział czy chce być z Ulą czy jednak nie. Zmęczona całą sytuacją Ula w 182 odcinku "BrzydUla" 2 powie tylko do dzieci. - Skoro coś działało tyle lat, po co to zmieniać...

Wygląda na to, że w 182 odcinku "BrzydUla" 2 kryzys Uli i Marka wkroczy w kolejną fazę i sporo będzie w tym winy Marka Dobrowolskiego!

BrzydUla 2, odcinek 178-181, ZWIASTUN: Ta kontrola zniszczy życie Dobrzańskich? Porażające zmiany w firmie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze