BrzydUla 2. Singielka Natalia weźmie się ostro za Marka. Fani są niemal pewni kto ją zagra!

i

Autor: Instagram BrzydUla 2. Singielka Natalia weźmie się ostro za Marka. Fani są niemal pewni kto ją zagra!

BrzydUla 2. Singielka Natalia weźmie się ostro za Marka. Fani są niemal pewni kto ją zagra!

2021-10-08 10:27

Nie tylko Ula (Julia Kamińska) w "BrzydUla 2" ma adoratorów i chociaż póki co zachowuje względny dystans do Marka 2 (Aleksandar Milićević), niedługo może się to zmienić, kiedy zobaczy, że do życia Dobrzańskiego (Filip Bobek) szturmem wkroczy singielka Natalia. W nadchodzących odcinkach "BrzydUla 2" kobieta pojawi się niespodziewanie i wywróci życie Marka do góry nogami. Ula już może zacząć się bać, bo ostro weźmie się za jej męża! Fani "BrzydUla 2" są niemal pewni kto zagra tajemniczą uwodzicielkę. To miałby być gwiazda innego serialu!

Singielka Natalia szturmem wkroczy do życia Marka w "BrzydUla 2". Kto ją zagra?

Już niebawem w "BrzydUla 2" singielka Natalia wkroczy do życia Dobrzańskich i nieźle namiesza. Wkroczy do życia Marka akurat w momencie, kiedy "godzenie się" z Ulą znów stanie pod znakiem zapytania. Obowiązki zawodowe i ratowanie F&D przysłoni im życie prywatne. Marek niejednokrotnie udowodnił, że firma jest dla niego najważniejsza, np. podczas wyjazdu do Włoch i nieodzywaniu się do żony. Ula nie może narzekać na brak adoratorów. Najpierw zdradziła męża z Arturem (Karol Pocheć), a teraz nie będzie jej obojętny Dobrowolski, który jest łudząco podobny do Dobrzańskiego, czyli na pewno podoba się kobiecie. Marek nie pozostanie jej dłużny, bo wkrótce i wokół niego zacznie się dziać miłosna intryga. Wiadomo już, że singielka Natalia nie będzie obojętna na wdzięk mężczyzny, który niegdyś cieszył się ogromnym powodzeniem wśród kobiet. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1606: Marta poświęci życie dziecka Łukasza, żeby chronić syna! Patrycja będzie błagała, by je urodzić - ZDJĘCIA

Ciekawość widzów "BrzydUla 2" sięga zenitu, ponieważ w sieci krążą już pierwsze zdjęcia Natalii. Póki co nie widać jej twarzy z bliska, ale fani mają swoje typy, kto zagra singielkę. 

- Melania Grzesiewicz? Takie pierwsze skojarzenie ? - pisze jedna z internautek, która sugeruje, że gwiazda "M jak miłość" miałaby dołączyć do obsady "BrzydUla 2". Przypomnijmy, że Grzesiewicz wciela się w rolę Anity, sympatii Kamila (Marcin Bosak), a widzowie bardzo polubili jej wątek. To ona zagra Natalię?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1607: Ostatnie pożegnanie Joasi i Michała! Wyjedzie na zawsze, ale zostawi jej wyjątkowy prezent

Typów aktorek, które obejmą rolę Natalii w "BrzydUla 2" jest kilka. Fani wskazują też na Agnieszkę Sienkiewicz, czyli gwiazdę serialu "Przyjaciółki", która odgrywa tam rolę charyzmatycznej Dorotki. Póki co tożsamość Natalii pozostaje tajemnicą, ale na najnowszym zdjęciu z planu "BrzydUla 2" widać, że ostro weźmie się za Marka. Dobrzański wykorzysta fakt, że Ula jest coraz bardziej pochłonięta Dobrowolskim i sam zajmie się singielką? Tego dowiemy się już niebawem, ale jej postać na pewno wprowadzi nowy wątek do hitu TVN7.

BrzydUla 2 ZWIASTUN. Tak nowy Marek wkroczy do życia Uli i Marka Dobrzańskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze