BrzydUla 2, odcinek 166: Marek odkryje prawdę o byłej kochance. Ula będzie świadkiem jak przeszłość niszczy męża

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 166: Marek odkryje prawdę o byłej kochance. Ula będzie świadkiem jak przeszłość niszczy męża

BrzydUla 2, odcinek 166: Marek odkryje prawdę o byłej kochance. Ula będzie świadkiem jak przeszłość niszczy męża

2021-09-20 15:21

W 166 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) oniemieje na nowe wieści o jego byłej kochance. Dobrzański okrutnie się wścieknie, bo w życiu nie spodziewa się, że działa ona za jego plecami, a on nie może z tym nic zrobić! Ula (Julia Kamińska) w 166 odcinku "BrzydUla 2" będzie myślała jedynie o pogodzeniu się z mężem, ale Marek nie pomyśli o romantycznych uniesieniach. Wręcz przeciwnie, potraktuje Ulę jak natręta, a ona stanie się świadkiem jak dopada go przeszłość. Szkoda tylko, że była kochanka może zniszczyć nie tylko Marka.

"BrzydUla" 2, odcinek 166 - poniedziałek, 20.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 166 odcinku "BrzydUla 2" Marek dostanie romantyczną propozycję od Uli, która zorganizuje im poranną randkę na łonie natury. Kupi truskawki i bitą śmietanę i zaprosi męża na schadzkę. Nie przewidzi jego bezczelnej reakcji. Spóźniony i zły Marek nie będzie w nastroju do flirtów, widocznie seks spotkania z żoną mu się lekko znudzą, bo nawet nie zdąży jej wysłuchać. 

- Cześć, nie uwierzysz co zaraz zjem - powie Ula mając na myśli truskawki. - Jedzenie? - zapyta Marek w biegu. - Słuchaj, pomyślałam, że może moglibyśmy zjeść przed pracą, tak jak kiedyś - rzuci Ula w 166 odcinku "BrzydUla 2", ale nawet nie zdąży dokończyć. - Ula, ja już jestem 10 minut spóźniony do Fica, no. Dobra, zjedz sama, będzie więcej dla ciebie, ok? - rzuci bezczelnie Dobrzański i się rozłączy, a Ula zostanie sama, cała otępiała.

Przeczytaj: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!

Marek w 166 odcinku "BrzydUla 2" faktycznie uda się do Fica, który przekaże mu koszmarne wieści. F&D i tak już ma spore problemy, a zapowiada się prawdziwa wojna. Dobrzański dostanie informacje o planach Pauliny (Maja Hirsch), która wykończy ich wszystkich.

- (...) Przycisnąłem ją i okazało się, że ona nie knuje, ona po prostu tutaj w Polsce czuje się wytykana palcami - przekaże solidarnie mecenas. - Przecież jest we Włoszech - zauważy zirytowany Marek w 166 odcinku "BrzydUla 2". - No właśnie dlatego jest we Włoszech, a nie tutaj... Tutaj czuje się prześladowana. Ten pokaz to miało być dla niej "być albo nie być" i okazało się, że to jest bardziej "nie być" i teraz jest jej wstyd - doda prawnik. 

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość zniknęła nagle, bo lada moment urodzi dziecko! Tak Ilona Janyst ukrywa ciążę w serialu - ZDJĘCIA

Marek w 166 odcinku "BrzydUla 2" zrozumie, że Paulina działa na niekorzyść jego i firmy, a mecenas Fic da mu dowód na to, że faktycznie tak jest!

- (...) Powiedziała, że nigdy więcej już tu nie przyjedzie - podsumuje Fic. - Ale co pan mi opowiada?! - wścieknie się Dobrzański. - Mam wszelkie upoważnienia i załatwimy to na miejscu i firma na tym nie ucierpi, ale... Pani Paulina rezygnuje z funkcji prezesa F&D - wydusi z siebie Fic, a Marek straci cierpliwość. 

W 166 odcinku "BrzydUla 2" wyjdzie na jaw, że była kochanka Marka chce go zniszczyć, a Ula w tym czasie zajmie się nadal ich związkiem, który znów skierował się w złą stronę. Nie to jednak będzie najważniejsze. Niestety tego Ula nie zrozumie.  

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze