BrzydUla 2, odcinek 159: Ula i Marek przyłapani na seksie przez córkę! Jak teraz się wykręcą? - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 159: Ula i Marek przyłapani na seksie przez córkę! Jak teraz się wykręcą? - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 159: Ula i Marek przyłapani na seksie przez córkę! Jak teraz się wykręcą? - ZDJĘCIA

2021-09-07 19:48

W 159 odcinku "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) dokończą terapię, którą zaczęli podczas spaceru w lesie, ale szczera rozmowa Dobrzańskich przebierze nieoczekiwany obrót. On wyśmieje pomysł żony, żeby znów roztrząsać niedokończone sprawy z przeszłości, a ona w 159 odcinku "BrzydUla" 2 uzna, że ma dosyć życia w kłamstwie, że nie mogą dłużej oszukiwać dzieci. Na zakończenie Ula i Marek wylądują razem w łóżku, ale na seksie nieoczekiwanie przyłapie ich córka Julka (Marysia Włodkowska). Zobaczcie ZDJĘCIA z 159 odcinka "BrzydUla" 2!

"BrzydUla" 2, odcinek 159 - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20 w TVN7

Nocna wizyta Marka u Uli w 159 odcinku "BrzydUla" 2 po tym jak usłyszał od żony zarzut, że znów chce się z nią pokłócić i tak naprawdę wcale nie są pogodzi doprowadzi do kolejnego zwrotu między Dobrzańskimi. Nie zważając na fakt, że dzieci śpią tuż obok, Marek będzie się zachowywał tak, jakby dalej mieszkał z rodziną. I to on w 159 odcinku "BrzydUla" 2 zacznie nalegać na dokończenie sesji terapeutycznej. Dobrzański jednak dojdzie do wniosku, że gubi się w toku rozumowania żony i tak naprawdę nie wie o co jej chodzi.

- Ula to jest ważne... Bo skończyło się na tym, że ja pięć lat temu nie domyśliłem się, żeby nie zgodzić się na to, co mi proponowałaś, tak? Czyli jak ty proponowałaś mi pomoc, to ja zamiast się nie zgodzić, to ja ją przyjąłem...

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 159: Marek dostanie dramatyczną wiadomość, która zmieni wszystko. Ula sobie tego nie wybaczy - ZDJĘCIA

Z kolei Ula w 159 odcinku "BrzydUla" poczuje, że Marek zwyczajnie z niej kpi. - Czy ty wyśmiewasz naszą terapię? - Nie, absolutnie nie! Traktuję ją poważnie, ale staram się ją trochę zelżyć... Żeby było lżej... - przyzna Marek obdarzając żonę czarującym uśmiechem. To ją zachęci, by dalej brnąć w pokręcone wnioski na temat tego co było i co ich poróżniło. 

- Przyjmuję do wiadomości i potwierdzam, że chociaż brzmi to dziwnie, teraz po latach wiem, że powinieneś zaprzeczyć, protestować i się nie zgodzić. Tak teraz uważam. Możesz się zastanowić, czy nie mam racji... Znaczy teraz... Bo wtedy nie miałam... Tak teraz czuję, że nie miałam wtedy. Rozumiesz?

- Daj mi chwilę. W głowie sobie poukładam i poprzekładam twoje słowa. I teraz rozumiem...

Wieczór Dobrzańskich w 159 odcinku "BrzydUla" 2 skończy się przy butelce wina, a rozochocony Marek zaproponuje Uli, że spędzi z nią całą noc. Tylko co zrobią z dziećmi, śpiącymi na górze w swoim pokoju? - Jak się obudzą to co im powiemy? - zacznie się zastanawiać Marek. - Nie wiem, że przejeżdżałeś...

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Nie przegap: BrzydUla 2. Tak wygląda nowy Marek. Zastąpi Filipa Bobka w obsadzie?

Popijając kolejny łyk wina Marek w 159 odcinku "BrzydUla" zacznie się śmiać. Bo tajny romans powoli zacznie się wymykać spod kontroli. - Okłamujemy nasze dzieci!- Ale po to, żeby potem już nigdy im nie kłamać... - wytłumaczy ich Ula. - Zróbmy tak - zostanę do rana i powiemy im, że przejeżdżałem...- Aż tak? Nie kłammy aż tak, nie kłammy kiedy nie trzeba... - poprosi go żona. - Jak się raz zacznie kłamać... - doda Dobrzański.

Namiętny seks Uli i Marka w 159 odcinku "BrzydUla" 2 przerwie hałas dobiegający z salonu. Julka nagle się obudzi i zorientuje się, że tata jest u nich w domu. Spanikowani małżonkowie wmówią nieprzytomnej córce, że to tylko sen. A o poranku Marek będzie udawał, że spał u siebie, a przyjechał do rodziny bladym świtem!

Zobaczcie WIĘCEJ ZDJĘĆ Uli i Marka z 159 odcinka z naszej GALERII >>>

BrzydUla 2, odcinek 159. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 159. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2, odcinek 159. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 159. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze