BrzydUla 2, odcinek 159: Marek odtrącił modelkę Sandras, a ona poda go do sądu! Będzie skończony

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 159: Marek odtrącił modelkę Sandras, a ona poda go do sądu! Będzie skończony

BrzydUla 2, odcinek 159: Marek odtrącił modelkę Sandras, a ona poda go do sądu! Będzie skończony

2021-08-31 20:37

W 159 odcinku "BrzydUla 2" odtrącona przez Marka (Filip Bobek) modelka Sandras (Julia Turczyńska-Zaniewska) zemści się na Dobrzańskim za to, że nie okazał jej uczucia. W 159 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzański dostanie najgorszy cios, a modelka poda go do sądu! Media zgnębią pokaz kolekcji "rozwodowej" i całe F&D. Marek i Ula (Julia Kamińska) zapłacą za swoje seks schadzki i niedopilnowanie, by pokaz i renoma firmy wyszła wszystkim na dobre. Wręcz przeciwnie, Sandras dobije F&D i samego Marka.

BrzydUla 2, odcinek 159 - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20 w TVN7

W 159 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek stracą kontrolę nad wszystkim. Po rzekomy sukcesie kolekcji "rozwodowej", F&D miało wrócić w chwale na pierwsze strony gazet. I powróci, ale nie w wielkim stylu, a jako porażka. Media zaczną podawać informację, że firma jest skończona i uderzą też bezpośrednio w Ulę i Marka. W 159 odcinku "BrzydUla 2" do akcji wkroczy modelka Sandras, która chciała się wziąć za Dobrzańskiego, ale ten ją odtrącił. Będzie to miało miejsce w 155 odcinku "BrzyydUla 2", kiedy podczas pokazu kobieta spróbuje uwieść Dobrzańskiego, a on (chociaż chwilę się zawaha) powróci do żony i z nią spędzi pikantny wieczór w sypialni. Modelka wścieknie się, bo jej wdzięki nie zadziałają na Marka, więc wymyśli plan zemsty. 

Przeczytaj: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

BrzydUla 2, zwiastun odcinków 154-157

Dobrzańscy w 159 odcinku "BrzydUla 2" będą tak zajęci seks schadzkami, że zaczną się sami w nich gubić. W końcu na sekretnym spotkaniu przyłapie ich Julka (Marysia Włodkowska). Chociaż Marek w 159 odcinku "BrzydUla 2" spróbuje obrócić całą sprawę w coś niewinnego, córka nie bardzo da się nabrać. Niestety to nie koniec, a początek kłopotów Uli i Marka. Może zapomnieli dostatecznie się skupić na przygotowaniach do pokazu, bo byli zbyt zajęci myśleniem o sobie nawzajem. W mediach pojawią się coraz to gorsze opinie na temat pokazu i samych właścicieli firmy. 

Przeczytaj: Na Wspólnej. Joanna w ciąży brutalnie pobita! Trauma z przeszłości Bergów powróci. Znów stracą dziecko?

Modelka Sandras w 159 odcinku "BrzydUla 2" wykorzysta fakt, że media obsmarowują F&D i też stanie się wrogiem firmy. Za to, że Marek ją odrzucił, postanowi podać go do sądu! Kobieta stwierdzi, że pokaz zniszczył jej karierę i jest od teraz kojarzona ze skandalem. W 159 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzańscy zapłacą za skupianie się na sobie i pieszczotach, a po chwili okaże się, że firma zaczyna być w naprawdę głębokim kryzysie. W podobnie złej sytuacji znajdą się małżonkowie? Na to wiele wskazuje. Modelka Sandras nie odpuści. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze