BrzydUla 2, odcinek 155: Marek zaszaleje z modelką, a potem wróci do Uli?! Dobrzańska nie odkryje krętactwa męża - ZDJĘCIA

i

Autor: x-news BrzydUla 2, odcinek 155: Marek zaszaleje z modelką, a potem wróci do Uli?! Dobrzańska nie odkryje krętactwa męża - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 155: Marek zaszaleje z modelką, a potem wróci do Uli?! Dobrzańska nie odkryje krętactwa męża - ZDJĘCIA

2021-08-29 22:37

W 155 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) niby będą razem, a jednak Dobrzański wróci do swoich starych nawyków. Seks schadzki małżeństwa zaczną się od początku najnowszych odcinków "BrzydUla 2" i będą naprawdę gorące! Nikomu nie przyznają się do tajemnych randek, czyli Marek pozostanie oficjalnie singlem. Chociaż niby nie wziął rozwodu z żoną, każdy wychodzi z założenia, że się rozstali. Ten fakt wykorzysta modelka Sandras (Julia Turczyńska-Zaniewska), która ewidentnie zainteresuje się Markiem, a on wróci do starych nawyków!

BrzydUla 2, odcinek 155 - wtorek, 31.08.2021, o godz. 20 w TVN7

W 155 odcinku "BrzydUla 2" cała ekipa F&D zaangażuje się w przygotowania do pokazu kolekcji "rozwodowej". Właśnie od tego wydarzenia zależy dalszy los firmy i samych Dobrzańskich. Ula będzie szaleć z niepokoju, ale każdy zauważy, że w  155 odcinku "BrzydUla 2" jej myśli zajmie co innego. Nikt się nie domyśli, że jedyne o czym marzy, to wieczorna randka z mężem, czyli namiętny seks, który znów połączy ich razem. W tajemnicy umówią się, że noc po pokazie spędzą razem, ale podczas show wydarzy się coś bardzo niepokojącego, co może przekreślić ich dalszą relację. Zamieszanie wokół kolekcji "rozwodowej" trochę ucichnie, a kiedy modelki zejdą z wybiegu, Sandras zaczai się na Marka. Kiedy Ula będzie szukać męża, on znajdzie się w objęciach pięknej modelki. 

Przeczytaj: Anastazja odeszła z Na Wspólnej. To była ostatnia scena Karoliny Baci. Tak się pożegnała - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

W 155 odcinku "BrzydUla 2" Ula ubierze piękną kreację, którą przyszykuje dla niej Iza (Dominika Kluźniak) i po skończonym show zacznie szukać Marka. On będzie zajęty flirtami z Sandras.

- Bardzo ci dziękuję, cudowny pokaz... - zacznie modelka w 155 odcinku "BrzydUla 2". - Nie Sandras, to ja bardzo, bardzo dziękuję - powie uśmiechnięty Dobrzański. - Mhm i jak mi się teraz odwdzięczysz? - zapyta wprost kobieta i przyciągnie Marka do siebie. W tym samym czasie zagubiona Ula będzie chodziła po kulisach i szukała męża, który najwyraźniej nie wyleczył się ze słabości do modelek. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1598: To Piotrek przeprowadzi rozwód Izy i Marcina. Chodakowski już się nie wywinie

Dobrzański w poprzedniej części "BrzydUli" sprzed 10 lat, regularnie zdradzał Paulinę (Maja Hirsch) i umawiał się z modelkami i nie tylko. Zawsze miał pociąg do pięknych kobiet, a one często to wykorzystywały. W 155 odcinku "BrzydUla 2" Marek nie przyzna się Uli, że flirtował z Sandras, która niemal wprost zaproponowała mu gorącą noc. Ostatecznie wyląduje jednak w mieszkaniu z Ulą i spędza namiętne chwile w łóżku. Niestety ich tajemnica nie potrwa długo, bo Dobrzańskich nakryje Ala (Dorota Pomykała), która wpadnie z niezapowiedzianą wizytą. Wszystko wymknie się spod kontroli. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze