BrzydUla 2, odcinek 154: Dziwne zachowanie Uli po pocałunku z Markiem. Nikt nie będzie wiedział o co chodzi z Dobrzańskimi - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ Bartosz Krupa East News BrzydUla 2, odcinek 154: Dziwne zachowanie Uli po pocałunku z Markiem. Nikt nie będzie wiedział o co chodzi z Dobrzańskimi - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 154: Dziwne zachowanie Uli po pocałunku z Markiem. Nikt nie będzie wiedział o co chodzi z Dobrzańskimi - ZDJĘCIA

2021-08-25 20:32

W 154 odcinku "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) nie da po sobie poznać, że ona i Marek (Filip Bobek) wrócili do siebie i znów są razem. Od pocałunku Dobrzańskich w lesie minie już trochę czasu, a w ich życiu w 154 odcinku "BrzydUla" nastąpi kolejny przełomowy moment. Emocje sięgną zenitu, ale Ula stara się opanować, by dzieci i reszta rodziny nie domyślili się, że znów szaleje z miłości do męża. Dziwne zachowanie Uli nie umknie jednak uwadze Kuby (Jakub Rutkowski), Julki (Maria Włodkowska) i Cieplaków... Nikt nie domyśli się jednak co się dzieje z Ulą i Markiem. Zobaczcie ZDJĘCIA z 154 odcinka "BrzydUla" 2.

"BrzydUla" 2 odcinek 154 - poniedziałek, 30.08.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Początek "BrzydUla" 2 w 154 odcinku nie będzie bezpośrednim nawiązaniem do pocałunku Uli i Marka z pamiętnej sceny jak Dobrzańscy najpierw się pokłócili, a potem padli sobie w ramiona, bo nie mogli zapanować nad namiętnością. Zanim w 154 odcinku "BrzydUla" wyjaśni się, że Ula i Marek znów są razem i żadnego rozwodu raczej nie będzie, widzowie będą trzymani w napięciu. Tak jak cała rodzina Dobrzańskich z ich dziećmi na czele. Bo małżonkowie nie pochwalą się Kubie, Julce, małemu Antosiowi (Szymon i Wojciech Gmerek), a także Józefowi (Marek Włodarczyk) i Ali (Dorota Pomykała) Cieplakom swoim szczęściem. Wręcz przeciwnie!

Nie przegap: BrzydUla 2. Seks Uli i Marka na zgodę w 155 odcinku. To nie do pomyślenia, że tak się zabawią - ZDJĘCIA

W 154 odcinku "BrzydUla" 2 inne niż zazwyczaj zachowanie Uli zwróci uwagę rodziny. Kuba i Julka nie będą wiedzieli co się dzieje z ich mamą, która będzie bujać w obłokach. Od samego poranka Ula będzie się zachowywać zupełnie nie w swoim stylu. Niby normalnie, ale podejrzliwe dzieci będą czujne jak zwykle. Zwłaszcza, że w 154 odcinku "BrzydUla" mali Dobrzańscy nie będą mieli pojęcia jak się skończyła ostatnia rozmowa ich rodziców w rocznicę ślubu.

Tymczasem w firmie F&D w 154 odcinku "BrzydUla"2 zapanuje chaos. Przygotowania do wielkiego dnia - wyczekiwanego pokazu kolekcji rozwodowej Miro (Rafał Mohr) i Sławo (Piotr Rogucki) wprowadzą bardzo nerwową atmosferę. To Ula będzie musiała gasić kolejne pożary w biurze. Kiedy dotrze do firmy, by opanować sytuację w 154 odcinku "BrzydUla" 2 nastąpi cała seria przerażających zdarzeń.

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Sprawdź też: BrzydUla 2. Bożenka zmieni się w piękność w 155 odcinku! Zostanie modelką na pokazie kolekcji rozwodowej Sławo i Miro - ZDJĘCIA

W toalecie Ula w 154 odcinku "BrzydUla" 2 natknie się na znerwicowanego Sławo i postara się go uspokoić. Nerwy dadzą się też we znaki Miro, bo jedna z głównych modelek, Sandras ( Julia Turczynowicz-Suszycka), nie zgodzi się wziąć udziału w pokazie. Duet projektantów będzie bliski załamania psychicznego. Ula zrobi wszystko co w jej mocy, by ich opanować. Ale spotkanie z modelką w łazience także Ulę wytrąci z równowagi. Nie dość, że Sandras zabierze sukienkę, którą Dobrzańska miała przygotowaną na wieczór, to zdradzi Uli swoją receptę na stres. W tym celu umówi się z kimś na seks. Ula aż zblednie, bo poczuje, że modelka domyśla się prawdy o niej i Marku. 

Tymczasem w 154 odcinku "BrzydUla" 2 Marek będzie czekał w domu na swoją tajemniczą kochankę. Okaże się nią właśnie Ula!

BrzydUla 2 odc. 154. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 154. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 154. Ula (Julia Kamińska), Sławo (Piotr Rogucki), Miro (Rafał Mohr)

i

Autor: TVN/ Bartosz Krupa East News BrzydUla 2 odc. 154. Ula (Julia Kamińska), Sławo (Piotr Rogucki), Miro (Rafał Mohr)
Najnowsze