BrzydUla 2. Seks Uli i Marka na zgodę w 155 odcinku. To nie do pomyślenia, że tak się zabawią - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2. Seks Uli i Marka na zgodę w 155 odcinku. To nie do pomyślenia, że tak się zabawią - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Seks Uli i Marka na zgodę w 155 odcinku. To nie do pomyślenia, że tak się zabawią - ZDJĘCIA

2021-08-15 15:59

Gorący seks Uli i Marka w "BrzydUla 2" to coś, na co fani serialu czekają od dawna. Skłóceni Dobrzańscy zapomną na chwilę o planowanym rozwodzie i rzucą się na siebie w porywie namiętności. Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) w 155 odcinku "BrzydUla 2" odetchną z ulgą po rozładowaniu emocji w sypialni. To niewiarygodne co Ula i Marek będą wyprawiać w sypialni. Tak się za sobą stęsknią, że widzowie dostaną wielki pokaz ostrych scen z Dobrzańskimi w roli głównej. Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i przekonaj się sam.

Ostry seks Uli i Marka w "BrzydUla 2". Tego jeszcze nigdy nie pokazali 

Na to widzowie "BrzydUla 2" czekają z niecierpliwością! Ula i Marek po namiętnym pocałunku pod koniec minionego sezonu "BrzydUla 2" będą razem! Przynajmniej w sypialni, bo właśnie tam odbędzie się prawdziwy wybuch uczuć, które Dobrzańscy tłumili w sobie. Ula i Marek schowani przed całym światem, w tajemnicy ukryją się w mieszkaniu Marka i dosłownie rzucą się na siebie!

Stęsknieni za swoimi ciałami, przestaną się kontrolować. Nie będzie mowy o zdradach, kłamstwach i oszustwach. W tamtej chwili Dobrzańscy staną się jednością, a właśnie na to liczyli fani. Zbliżenie Uli i Marka wywoła duży szok, bo przecież jeszcze niedawno myśleli o rozwodzie i spierali się na każdym kroku. Jak widać, sytuacja diametralnie zmieni obrót. 

Przeczytaj: Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

BrzydUla 2. Ula opowiada o seksie z Arturem. Pierwszy raz odważnie wyznała prawdę

W 155 odcinku "BrzydUla 2" dojdzie do pojednania Uli i Marka. Jednak bardzo cichego i tylko między nimi. Dobrzańscy zdecydują, że nie podzielą się faktem, że uprawiali seks przed rodziną i znajomymi. W 155 odcinku "BrzydUla 2" nie dowiedzą się o tym także Julka (Marysia Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski), którzy bardzo liczyli, że rodzice zapomną o rozwodzie i nadal będą tworzyć szczęśliwą rodzinę. Ula i Marek będą jednak nieubłagani i nikomu nie wyjawią, że połączyło ich uczucie. No właśnie, tylko czy to faktycznie jest uczucie czy tylko gorący seks?

Przeczytaj: M jak miłość. Tak wygląda nowa ukochana Rafała Mroczka. Pierwszy raz podzielił się radosną nowiną! - ZDJĘCIA

Trudno mówić o tym, że Dobrzańscy w "BrzydUla 2" wybaczą sobie wszystkie błędy po jednym seksie. Co prawda jednak, jest do doskonały początek do odbudowania zszarganych relacji. Fani "BrzydUla 2" narzekali, że nie ma między małżonkami bliskości i wiecznie się kłócą. To teraz będą mieli prawdziwy pokaz, bo scenarzyści "BrzydUla 2" poszli na całość i zaprezentują sceny, jakich jeszcze nie było. Między Ulą i Markiem dojdzie do gorącego uniesienia.

Zobacz ostre sceny między Ulą i Markiem w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze