M jak miłość. Tak wygląda nowa ukochana Rafała Mroczka. Pierwszy raz podzielił się radosną nowiną! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Tak wygląda nowa ukochana Rafała Mroczka. Pierwszy raz podzielił się radosną nowiną! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tak wygląda nowa ukochana Rafała Mroczka. Pierwszy raz podzielił się radosną nowiną! - ZDJĘCIA

2021-08-09 20:42

Rafał Mroczek tak jak Paweł z "M jak miłość" znów jest zakochany i szczęśliwy! W serialu jego bohater szykuje się do ślubu, a w prawdziwym życiu aktor z "M jak miłość" także spotkał kobietę, przy której uwierzył w prawdziwą miłość. Nowa dziewczyna Rafała Mroczka spędza z nim i jego 5-letnią Zosią rodzinne wakacje. Z tej okazji gwiazdor "M jak miłość" podzielił się ze wszystkimi radosną nowiną i po raz pierwszy pokazał zdjęcie ukochanej. "Super Express" niedawno przyłapał ich na plaży podczas miłosnych uniesień...

Kim jest dziewczyna Rafała Mroczka i dlaczego aktor z "M jak miłość" ją ukrywał?

Miłość dopadła Rafała Mroczka na całego! Nie tylko w serialu, ale także prywatnie ostatnio dobrze się wiedzie aktorowi z "M jak miłość". Mimo, że ma za sobą bolesne rozstanie z byłą już narzeczoną i matką swojej córki, Joanną Skrzyszewską, to od niedawna serce Mroczka należy do pięknej szatynki, z którą spędza wyjątkowe wakacje. Jakiś czas temu Mroczek z nową dziewczyną spędzał romantyczny urlop w Jastarni, gdzie na piaszczystej plaży dawali się ponieść uczuciom. "Super Express" jako pierwszy opublikował zdjęcia Mroczka ze śliczną partnerką (ZOBACZ więcej TUTAJ >>>). Dopiero wtedy związek gwiazdora "M jak miłość" przestał być tajemnicą. Bo sam Mroczek nie chciał pokazać się z dziewczyną! Do czasu.

Nie przegap: M jak miłość. Paweł i Franka w żałobie przed ślubem. Umrze bliska im osoba - ZDJĘCIA

Początek sierpnia upływa Mroczkowi i jego ukochanej bardzo aktywnie! Po urlopie nad Bałtykiem przyszła pora na wspólny wyjazd w inne zakątki kraju. A ponieważ serialowy Paweł z "M jak miłość" słynie z zamiłowania do sportu, to partnerka razem z nim wskoczyła na rower i teraz razem zakochani przemierzają piękne regiony Polski. Rafał Mroczek pokazał wyjątkowe zdjęcia z wyprawy do Polskiego Parku Krajobrazowego, a także na Podlasie. Przy okazji na Instagramie pochwalił się wszystkim swoim szczęściem - dziewczyną, która zapozowała z nim do jednego zdjęcia.

Promienny uśmiech aktora z "M jak miłość" to dowód na to, jak bardzo spełniony czuje się w nowym związku! Dziewczyna Mroczka stoi co prawda odwrócona plecami, wpatrzona w podlaską rzekę, ale to i tak przełom, skoro do tej pory Mroczek nigdy się z nią nie pokazywał. To ich pierwsze wspólne zdjęcie na Instagramie.

Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu!

Sprawdź też: 19-letnia gwiazda M jak miłość pokazała swoje maleństwo. Alicja Ostolska musiała się już tłumaczyć z dziecka w tak młodym wieku

W "M jak miłość" Rafał Mroczek też przed sobą cudowną przyszłość u boku narzeczonej Franki, z którą planuje wziąć ślub. Ale to wszystko w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach od września. Jak na razie nie nakręcono odcinka ze ślubem Pawła i Franki, a ich związkowi będzie zagrażał bandyta Krzysiek (Michał Chruściel), który postanowi za wszelką cenę zniszczyć ich szczęście, żeby odzyskać swoją niedoszłą żonę. Posunie się nawet do tego, że będzie chciał zabić Pawła, a śmierć znów spojrzy w oczy Zduńskiemu.

Najnowsze