BrzydUla 2 sezon. Mocny zwrot u Uli i Marka. Nawet Filip Bobek z trudem sobie z tym poradził - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon. Mocny zwrot u Uli i Marka. Nawet Filip Bobek z trudem sobie z tym poradził - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Mocny zwrot u Uli i Marka. Nawet Filip Bobek z trudem sobie z tym poradził - ZDJĘCIA

2021-08-09 21:21

"BrzydUla 2" zaszokuje nie tylko zmianą obsady! Mocny zwrot akcji u Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) jest pewny! Dobrzańscy zakończyli miniony sezon "BrzydUla 2" nagłym wybuchem złości, ale i namiętności. Złączeni w gorącym pocałunku dali do myślenia widzom, którzy liczą, że małżeństwo do siebie wróci. Czy na pewno? Aktorzy nagrali już sporo odcinków i sam Filip Bobek przyznał, że z trudem poradził sobie z takim obrotem scenariusza. Co się wydarzy w życiu Uli i Marka? Wszystko zacznie się już w 154 odcinku "BrzydUla". Mamy zdjęcia!

Czy Ula i Marek w "BrzydUla 2" będą znów razem? Takiego scenariusza się nie spodziewał

Zmiany w "BrzdUla 2" są pewne, ale nikt się nie spodziewa, że fabuła nowych odcinków ulegnie takiej zmianie! Ula i Marek zakończyli miniony sezon "BrzydUla 2" namiętnym pocałunkiem, który rozbudził nadzieję widzów, że żadnego rozwodu nie będzie. Wszystko wskazuje na to, że konflikt skłóconych Dobrzańskich ulegnie gwałtownemu przewrotowi. 

Aktorzy już jakiś czas pracują na planie "BrzydUla 2", skąd wyciekają informacje, że nowy sezon zaskoczy nowymi postaciami, a do obsady dołączy m.in. Patryk Pietrzak czy długo niewidziany Maciej Brzoska, który w pierwszej części "BrzydUla" zagrał Piotra, który namieszał w sercu Uli. 

Przeczytaj: M jak miłość. Tak wygląda nowa ukochana Rafała Mroczka. Pierwszy raz podzielił się radosną nowiną! - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Ula opowiada o seksie z Arturem. Pierwszy raz odważnie wyznała prawdę

W "BrzydUla 2" nie tylko obsada ulegnie zmianie. Konflikt Uli i Marka przybierze zupełnie nowy obrót. Sam Filip Bobek przyznaje, że bardzo zaskoczył go scenariusz "BrzydUla 2" i nie mógł uwierzyć, że właśnie tak potoczą się losy jego bohatera

- Będzie mocniejszy zwrot akcji niż moja wyobraźnia podejrzewała - przyznał aktor w programie "Co za tydzień".

Wiadomo już, że pocałunek Dobrzańskich nie przejdzie bez echa. Najprawdopodobniej Ula i Marek wrócą do siebie, ale nie będą chcieli się do tego przyznać reszcie świata. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3270: Beata i Paweł będą mieli dziecko! Wróżba Honoraty nie pozostawi złudzeń

Skąd dziwna decyzja pary w "BrzydUla 2"? Póki co nie wiadomo, ale w najnowszych odcinkach będą naprawdę blisko. Na jednym pocałunku się nie skończy, jednak nie ogłoszą tak szybko wielkiego powrotu. Może to wynikać z planów biznesowych lub troski o dzieci. Jedno jest pewne, jeśli sam Filip Bobek jest zaskoczony swoją rolą, na pewno muszą nastąpić duże zmiany w hicie TVN7. Wszystko okaże się już na jesień. "BrzydUla" 2 będzie emitowana nieco krócej, bo zamiast od poniedziałku do piątku, emisja zmienia się od poniedziałku do czwartku. 

BrzydUla 2 odc. 154. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 154. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 154. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 154. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze