Na Wspólnej, odcinek 3270: Beata i Paweł będą mieli dziecko! Wróżba Honoraty nie pozostawi złudzeń

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3270: Beata i Paweł będą mieli dziecko! Wróżba Honoraty nie pozostawi złudzeń

Na Wspólnej, odcinek 3270: Beata i Paweł będą mieli dziecko! Wróżba Honoraty nie pozostawi złudzeń

2021-08-10 19:52

W 3270 odcinku „Na Wspólnej” dojdzie do niezwykłego zwrotu akcji w małżeństwie Wójcików! Beata (Katarzyna Ptasińska) i bezpłodny Paweł (Grzegorz Kwiecień) jednak zostaną rodzicami!? Ich związek wisiał już na włosku, ale w 3270 odcinku „Na Wspólnej” pojawi się dla nich prawdziwa nadzieja na spełnienie największego marzenia! Beata będzie pod wrażeniem spełniających się wróżb Honoraty (Aleksandra Konieczna) i sama postanowi wypytać ją o dziecko! Jej odpowiedź będzie dla niej jednoznaczna i sprawi, że Wójcikowa oszaleje ze szczęścia!

"Na Wspólnej" odcinek 3270 - poniedziałek, 9.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Beata i Paweł w „Na Wspólnej” usilnie starali się o dziecko i zachodzili w głowę, co jeszcze powinni zrobić, aby w końcu się udało. Niestety wyniki badań Pawła nie pozostawiły żadnych złudzeń – Wójcik jest bezpłodny i szanse, że kiedykolwiek zostanie ojcem są nikłe. Beata nie chciała dołować męża, dlatego długo trzymała te sekret w tajemnicy. Na jej nieszczęście Wójcik w końcu je odnalazł i kompletnie się załamał. Zrozumiał, że nigdy nie da swojej ukochanej tego, czego najbardziej pragnie. W 3248 odcinku "Na Wspólnej" postanowił od niej odejść, jednak jego żona do tego nie dopuściła i przekonała Pawła, że przecież dziecko nie jest najważniejsze, tylko ich miłość. Choć w głębi serca ogromnie pragnęła zostać matką.

W 3270 odcinku „Na Wspólnej” dla Beaty i Pawła pojawi się kolejna szansa. Wójcikowa ze zdumieniem będzie patrzeć, jak kolejni klienci przychodzą do Honoraty po wróżby, które dokładnie się sprawdzają. Co więcej wspólnie z Włodkiem (Mieczysław Hryniewicz) będą świadkami, jak Honorata przejrzy kobietę jedynie udającą się za wróżkę i oszukujących swoich klientów, przytaczając im gotowe zagraniczne horoskopy z gazet. W 3270 odcinku „Na Wspólnej” Beata zrozumie, że przepowiednie Honoraty się sprawdzają i uzna, że nie ma nic do stracenia.  

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3271: Wróżka Honorata pozna straszliwą prawdę o Michale! Będą decydować sekundy

W 3270 odcinku „Na Wspólnej” Beata uda się do Honoraty i wprost spyta, czy widzi w jej życiu dziecko. Odpowiedź Honoraty nie pozostawi Wójcikowej żadnych złudzeń i rozanielona nie będzie mogła uwierzyć w to, co słyszy.

- Przepraszam najmocniej, że panią tak nachodzę w mieszkaniu – zacznie Beata.

- Stało się coś? – spyta zaskoczona Honorata.

- Nie, znaczy właściwie to tak. Prośbę mam, a w barze nie mogłam, bo musiałam iść do pracy – będzie się tłumaczyć, czym mocno zniecierpliwi Honoratę w 3270 odcinku „Na Wspólnej”.

- Nie ja naprawdę tylko jedno takie malutki, prościutkie pytanko, które jest dla mnie najważniejsze – poprosi.

- Dobrze co to jest za pytanie? – zgodzi się Honorata.

- Czy widzi pani w moim życiu dziecko? Bo my byśmy z Pawłem bardzo chcieli – nie skończy zdania, gdyż Honorata w tym momencie krótko odpowie jej, że tak!

- Tak? – spyta z niedowierzaniem.

- Czuje w twoim życiu dziecko – dopowie jej.

- Naprawdę? Jezu dziękuję, dziękuję – rzuci się jej na szyję uradowana Beata.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3272: Mikołaj spędzi noc z Kamą! Marta tego nie wytrzyma - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odc. 3270: Beata (Katarzyna Ptasińska), Honorata (Aleksandra Konieczna)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3270: Beata (Katarzyna Ptasińska), Honorata (Aleksandra Konieczna)

W 3270 odcinku „Na Wspólnej” Beata aż nie będzie mogła uwierzyć w swoje szczęście, jednak Honorata widząc jej entuzjazm postanowi go nieco złagodzić, aby później Beata nie miała do niej pretensji. Aczkolwiek Wójcikowa będzie tak uradowana, że nie przyjmie do siebie ostrzegających słów wróżki i od razu uda się do Marii (Bożena Dykiel), aby pochwalić się radosną nowiną. 

- Ale to jest tylko przeczucie, tak? I może się nie spełnić – wyczuli ją żona Romana.

- Jasne, rozumiem. Bardzo pani dziękuję, do widzenia – wyjdzie i od razu uda się do lokalu Marii.

- Dostałam dobrą wiadomość o dziecku – pochwali się, ale zastrzeże, e póki co jest to tajemnica.

- Naprawdę? – spyta z niedowierzaniem Maria.

- Znaczy nie jestem w ciąży, ale będę. Pani Honorata powiedziała, że widzi w moim życiu dziecko – powie dumnie, ale w 3270 odcinku „Na Wspólnej” Maria podobnie jak Honorata postanowi ją uczulić, jednak Beata wszystko będzie rozumieć i sama przyzna, że zdaje sobie sprawę, ze jest to tylko nadzieja, ale przecież warto ją mieć, gdyż z czasem może się ona spełnić!

- Wiem, mamy bardzo złe wyniki, lekarze nie dają nam szans, ale przecież cuda się zdarzają. Nadzieja jest chyba dobra, prawda? Nawet się mówi takie coś być przy nadziei, czyli żeby być w ciąży, to może jak będę miała te nadzieję, to dziecko też się może zjawi – wytłumaczy jej Wójcikowa, ciągle wierząc w przepowiednie wróżki.

- Życzę ci tego z całego serca – przytuli się do niej Maria, choć nie do końca uwierzy w akurat tą przepowiednię Honoraty.  

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3283: Jaruś w ciężkim stanie w szpitalu! Desperacka ucieczka od pijaka Zawady doprowadzi do tragedii - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze