Na Wspólnej, odcinek 3248: Paweł zażąda od Beaty rozwodu miesiąc po ślubie. Pójdzie o dziecko! - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3248: Paweł zażąda od Beaty rozwodu miesiąc po ślubie. Pójdzie o dziecko! - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3248: Paweł zażąda od Beaty rozwodu miesiąc po ślubie. Pójdzie o dziecko! - ZWIASTUN

2021-06-30 14:26

W 3248 odcinku "Na Wspólnej" małżeństwo Beaty (Katarzyna Ptasińska) i Pawła (Grzegorz Kwiecień) skończy się zaledwie miesiąc po ślubie?! Bezpłodny Wójcik nie będzie mógł pogodzić się z tym, że przez niego ukochana nigdy nie zostanie matką. Zwłaszcza po tym co znów przeszła kiedy po dwóch latach zobaczyła syna, którego urodziła i sprzedała za duże pieniądze. Paweł w 3248 odcinku "Na Wspólnej" zostawi Beacie list pożegnalny, w którym zażąda rozwodu. Jej reakcja będzie szybka i zdecydowana. Między Wójcikami dojdzie do potężnej awantury!

"Na Wspólnej" odcinek 3248 - środa, 30.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Beata i Paweł z "Na Wspólnej" rozwiodą się z powodu dziecka? Bolesna przeszłość Beaty powróciła w najmniej spodziewanym momencie, kiedy zaczęła się starać z mężem o dziecko, ale odkryła, że Wójcik jest bezpłodny. Nagle los postawił na jej drodze kobietę, Małgorzatę Maślikowską (Anna Rokita), której sprzedała swojego syna. Dwa lata temu w "Na Wspólnej" Beata urodziła chłopca, oddała go za duże pieniądze, bo zawarła umowę i została surogatką. Tragiczny wypadek małego Oliwera doprowadził do tego, że Beata znów mogła go przytulić. Pierwszy raz od urodzenia.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3248: Śmierć ojca dobije Zuzę! Huberta Leszczyńskiego zabije tętniak, a macocha będzie jej się śmiała w twarz - ZDJĘCIA

To poruszające przeżycie w 3248 odcinku "Na Wspólnej" będzie miało ciąg dalszy. Bo Paweł zrozumie, że ukochana najbardziej na świecie chce zajść w ciążę. O poranku Beata obudzi się w pustym łóżku, a na poduszce ukochanego zobaczy list.

"Beatko wiesz, że kocham cię najbardziej na świecie. Jesteś najwspanialszym i najmądrzejszym człowiekiem jakiego znam. I będziesz najlepszą matką. Wiem, że tylko tak będziesz szczęśliwa, a ja nie mogę ci tego dać... Weźmy rozwód najszybciej jak się da. Już i tak za dużo czasu przeze mnie straciłaś. Kocham cię i zawsze będę cię kochać, ale tak będzie lepiej..."

Słowa Pawła w 3248 odcinku "Na Wspólnej" doprowadzą Beatę do rozpaczy, a później wściekłości. Pojedzie swoją taksówka na budowę do Wójcika i urządzi mu awanturę na oczach wszystkich kolegów. - Tak to chciałeś załatwić? Co liścik i koniec małżeństwa?!

- Nie mogłem inaczej... Teraz jesteś zła, ale zobaczysz tak będzie najlepiej... - wyjaśni Paweł w 3248 odcinku "Na Wspólnej". - Paweł ja to wszystko czytałam. Czytałam w tym liście, że mnie kochasz, wiesz... - odpowie Beata kipiąc ze złości. - Kocham i nie chcę cię skrzywdzić!

Sprawdź też: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

W 3248 odcinku "Na Wspólnej" Wójcikowie zaczną się kłócić na oczach obcych ludzi, a Beata będzie przekonywać Pawła, że dziecko nie jest dla niej najważniejsze. - A czy zapytałeś czego ja chcę?! Ciebie chcę, rozumiesz?! Bez względu na to czy z dziećmi czy bez! Ciebie!

- Teraz tak mówisz, ale za parę lat jak zobaczysz co straciłaś, znienawidzisz mnie. Wtedy już będzie za późno!

- No tak, a ty to wiesz już teraz! Ty już wiesz co ja czuję, za ja będę czuła, co ja powinnam zrobić, no jasne!

- A po ci taki wybrakowany facet?! Pierwszy lepszy gość z baru może ci dać więcej niż ja!

- OK, skoro tak mówisz! - krzyknie na pożegnanie i odejdzie. W 3248 odcinku "Na Wspólnej" pocieszenia poszuka w barze, a Paweł wyzna swojemu bratu Emilowi (Piotr Ligienza), że jest bezpłodny i nie może dać żonie dziecka. Beata po historii z oddaniem syna po porodzie nie marzy przecież o niczym innym.

Na Wspólnej odc. 3248. Beata (Katarzyna Ptasińska)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3248. Beata (Katarzyna Ptasińska)
Na Wspólnej odc. 3248. Paweł (Grzegorz Kwiecień)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3248. Paweł (Grzegorz Kwiecień)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze