Na Wspólnej, odcinek 3272: Mikołaj spędzi noc z Kamą! Marta tego nie wytrzyma - ZWIASTUN

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3272: Mikołaj spędzi noc z Kamą! Marta tego nie wytrzyma - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3272: Mikołaj spędzi noc z Kamą! Marta tego nie wytrzyma - ZWIASTUN

2021-08-11 20:16

W 3272 odcinku „Na Wspólnej” Marta (Joanna Jabłczyńska) postanowi wynagrodzić Mikołajowi (Krzysztof Wieszczek), że przez ostatnie próby u Halickiego (Adam Szczyszczaj) w ogóle nie miała dla niego czasu i przygotuje dla niego niespodziankę! Konarska dołoży wszelkich starań i zaplanuje romantyczny wieczór, jednak jej ukochany będzie miał zupełnie inne plany na tę noc! W 3272 odcinku „Na Wspólnej” seksownie ubrana Marta będzie czekać na Mikołaja z wykwitną kolacją, ale to, co zobaczy w drzwiach kompletnie ją zmrozi! Zobacz ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 3272 - środa, 11.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3272 odcinku „Na Wspólnej” Marta w końcu zrozumie, że przez próby z Halickim pochłaniają jej każdą wolną chwilę, przez co zdecydowanie oddaliła się od Mikołaja. Narzeczony nieraz miał do niej pretensje, że przez nowe zajęcie Marty praktycznie się nie widują, a nawet ze sobą nie rozmawiają. Mikołaja bardzo zabolało, że jego ukochana nie zjawiła się na rodzinnym oglądaniu jego debiutu w programie telewizyjnym, który tworzy wspólnie z Kamą (Angelika Kujawiak). Niestety próby z Halickim przeciągały się godzinami, co całkowicie pochłonęło Martę, która chciała poznać prawdę o nie sztandarowym reżyserze. Wszystko spotęgował jeszcze anonim w 3265 odcinku „Na Wspólnej”, w którym autor ostrzegał Konarską, aby nie dała się zmanipulować, gdyż Halicki w rzeczywistości jest potworem, który niszczy ludzi. Marta wciągnęła się w tą sprawę tak bardzo, że nie interesowało ją to, co dzieje się w około!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3269: Ignacy od razu pozna się na psychopatce Klaudii! Zaślepiony Michał zignoruje podejrzenia syna

W 3272 odcinku „Na Wspólnej” Marta wreszcie się opamięta i postara się wynagrodzić Mikołajowi, że w ostatnim czasie bardzo się od siebie oddalili! Konarska postanowi zaskoczyć ukochanego i przygotuje dla niego romantyczną kolację przy blasku świec. Konarska ubierze się w seksowną bieliznę i okryje się jedynie lekkim szlafrokiem, nie mogąc doczekać się już ukochanego. W 3272 odcinku „Na Wspólnej”, gdy usłyszy, że Mikołaj otwiera drzwi, zacznie zapalać ostatnie świecie i zalotnie odwróci się w kierunku narzeczonego. Jak się za chwilę okaże, jej ukochany wcale nie będzie sam!

- No, czekałam na ciebie tygrysie – powie, po czym zaskoczona od razu zacznie się przykrywać.

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3271: Wróżka Honorata pozna straszliwą prawdę o Michale! Będą decydować sekundy

W 3272 odcinku „Na Wspólnej” w drzwiach swojego mieszkania zobaczy Kamę w towarzystwie Mikołaja! Konarska będzie w szoku widząc narzeczonego w towarzystwie koleżanki z pracy i przez myśl przelecą jej zdjęcia z ich rzekomego romansu, jednak Mikołaj szybko wytłumaczy swojej ukochanej tą niezręczną sytuację. W 3272 odcinku „Na Wspólnej” okaże się, że przez sztucznie stworzony romans na potrzeby zwiększenia oglądalności programu przez Bryckiego (Piotr Duda) problemy miał nie tylko Mikołaj, któremu Honorata (Aleksandra Konieczna) i sama Marta robiły wyrzuty, ale również Kama!

Jej partner szybko uwierzył w plotki o wytworzonym romansie i urządził jej w domu chorobliwe sceny zazdrości! To właśnie dlatego, w czasie ostatnich nagrań Kama płakała, ale w 3272 odcinku „Na Wspólnej” mężczyzna przekroczy wszelkie granice! Mikołaj będzie świadkiem jak chorobliwie zazdrosny partner Kamy rzuci się na nią z łapami i stanie w jej obronie. Koleżanka będzie tak roztrzęsiona, że Mikołaj uzna, że nie może zostawić jej samej i zaproponuje jej nocleg w ich wspólnym mieszkaniu z Martą. Oczywiście mając na względzie tylko koleżeńską pomoc!

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3271: Michał molestowany przez Klaudię. Zwiąże Brzozowskiego i zacznie go obmacywać - ZDJĘCIA

Najnowsze