Na Wspólnej, odcinek 3271: Michał molestowany przez Klaudię. Zwiąże Brzozowskiego i zacznie go obmacywać - ZDJĘCIA

2021-08-10 19:55
Na Wspólnej, odcinek 3271: Michał molestowany przez Klaudię. Zwiąże Brzozowskiego i zacznie obmacywać
Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3271: Michał molestowany przez Klaudię. Zwiąże Brzozowskiego i zacznie obmacywać

Tego w "Na Wspólnej" jeszcze nie było! Michał (Robert Kudelski) zostanie porwany i związany. Psychopatka Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich) zrobi z nim co będzie chciała. A w 3271 odcinku "Na Wspólnej" oszustka zacznie molestować Brzozowskiego! Zwiąże mu ręce i wykorzysta jego niewinność. Takich scen jeszcze nie było! Klaudia uroi sobie, że jest Kingą (Ilona Wrońska) i zacznie "opiekować się" przerażonym Michałem. Na obmacywaniu się nie skończy... Cały spocony z nerwów Brzozowski nie będzie wiedział, czy ujdzie z życiem.

"Na Wspólnej" odcinek 3271 - wtorek, 10.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3271 odcinku "Na Wspólnej" Michał doświadczy prawdziwej traumy. Klaudia będzie przetrzymywać Brzozowskiego w obskurnym domu, do którego w poprzednich odcinkach "Na Wspólnej" sprowadziła policję i deklarowała, że właśnie tam była więziona razem z Kingą. W rzeczywistości oszustka zwerbuje Michała i go zwiąże! Wykorzysta bezsilność mężczyzny i nie zwróci uwagi na fakt, jak bardzo się jej boi.

Psychopatka uroi sobie, że jest Kingą, będzie wyglądać jak zaginiona i wyjdzie na jaw, że ma niebezpieczne zaburzenia osobowości. Klaudia posunie się do obrzydliwych rzeczy i zacznie molestować bezsilnego Michała! Usiądzie mu na kolanach, będzie się do niego przytulać, a nawet przystawi swoje usta do ust mężczyzny, jakby chciała go pocałować! Tego już będzie za wiele. 

Przeczytaj: Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

W 3271 odcinku "Na Wspólnej" Michał nie będzie miał pewności, czy w ogóle ujdzie z życiem. Psychopatka Klaudia wejdzie w rolę jego "opiekunki" i zacznie go myć. Na tym się nie skończy, bo nakarmi też mężczyznę zupą. Cała sytuacja wyjdzie spoza granic zdrowego rozsądku. Brzozowski będzie przerażony tym bardziej, że nieco wcześniej w "Na Wspólne" Iga (Lidia Sadowa) się od niego odwróci. Przybysz nie wytrzyma zachowania niedoszłego męża i jego naiwności oraz nadmiernego zaufania względem Klaudii. 

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość pokazała fanom co ma w szafie! Szczęka opada na widok tego przepychu - WIDEO, ZDJĘCIA

W ten oto sposób, w 3271 odcinku "Na Wspólnej" Michał zostanie zupełnie sam, zdany na łaskę psychopatki, której będzie się wydawało, że jest jego zaginioną żoną. Na szczęście wiadomo już, że Sławek (Sławomir Dziedzic) w "Na Wspólnej" zorientuje się, że Klaudia jest osobą niezrównoważoną i da o tym znać Idze. Klaudia nie będzie się spodziewała nalotu policji, ale Przybysz i Sławkowi będzie dość trudno odkryć, gdzie znajduje się Brzozowski i co mu się stało. Na pewno nie wpadną na pomysł, że psychopatka narusza jego cielesne granice... Wkrótce w "Na Wspólnej" ruszą na ratunek Michałowi, ale Klaudia tak łatwo nie odpuści. 

Zobacz CHORE zagrywki Klaudii wobec Michała w GALERII ZDJĘCIA>>>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE