Na Wspólnej, odcinek 3269: Iga zobaczy Kingę! Nie będzie mogła uwierzyć własnym oczom

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3269: Iga zobaczy Kingę! Nie będzie mogła uwierzyć własnym oczom

Na Wspólnej, odcinek 3269: Iga zobaczy Kingę! Nie będzie mogła uwierzyć własnym oczom

2021-07-31 21:05

W 3269 odcinku "Na Wspólnej" Iga (Lidia Sadowa) oniemieje! Ujrzy Kingę (Ilona Wrońska), która dłuższy czas temu została uznana za zaginioną, a nawet martwą.... W "Na Wspólnej" zacznie dochodzić do bardzo dziwnych zdarzeń, których nikt nie przewidział. Przybysz od początku podejrzewała, że sprawa Brzozowskiej ma "drugie dno", a stała się tego pewna, kiedy w życiu jej i Michała (Robert Kudelski) pojawiła się psychopatka Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich). To właśnie przez nią Przybysz nie uwierzy w to co widzi.

"Na Wspólnej" odcinek 3269 - środa, 4.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3269 odcinku "Na Wspólnej" Iga przeżyje prawdziwy szok. Od dawna nikt nie widział Kingi, która zniknęła z życia Michała już jakiś czas temu. Mężczyzna postanowił ułożyć sobie życie z policjantką, a nawet zdecydował się na ślub, który w poprzednich odcinkach "Na Wspólnej" przerwał Tadeusiak (Dariusz Wnuk) i przekazał informację, że Kinga rzekomo żyje i może znajdować się w szpitalu w Gdańsku.

Ceremonia została przerwana, a Brzozowski zaczął poszukiwania żony po nadmorskiej miejscowości. Okazało się, że w szpitalu nie leży Kinga, a kobieta, która twierdziła, że jest przyjaciółką Brzozowskiej. I tak Klaudia wkroczyła do życia Igi i Michała, z tą różnicą, że mężczyzna zaufał jej, że doprowadzi do do żony. Wkrótce okaże się, że bardzo się pomylił i pożałuje swojej naiwności. 

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Iga w 3269 odcinku "Na Wspólnej" będzie miała serdecznie dość zachowania niedoszłego męża, który zapomni o wszystkim dookoła i będzie skupiony tylko na poszukiwaniach oraz Klaudii. Z tego też powodu, policjantka zechce osobiście porozmawiać z podejrzaną. Mocno się zdziwi, kiedy na spotkaniu ujrzy Kingę! To nie będzie jednak Brzozowska w całej swej okazałości. Okaże się, że to Klaudia przebrała się za Kingę! Zacznie nosić jej ubrania i mieć taką samą fryzurę. Pomaluje się podobnie i cała ucharakteryzuje się na postać Kingi. 

Przeczytaj: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

Na Wspólnej, odcinek 3271, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3271, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich)

Tego w "Na Wspólnej" będzie za wiele. Iga nie uwierzy własnym oczom. Stanie przed nią Klaudia, która będzie udawać Kingę i będzie się miało wrażenie, że to jedna i ta sama osoba. Przybysz zrozumie, że z Klaudią jest coś nie w porządku, ale nawet to nie przekona Michała, żeby był ostrożniejszy. Wkrótce w "Na Wspólnej" dojdzie do tragicznych wydarzeń, które mogą okazać się okrutne w skutkach. Michał pożałuje, że wcześniej nie rozpoznał w Klaudii Kingi. Cała sytuacja z tajemniczą kobietą przybierze fatalny obrót. 

Najnowsze