Na Wspólnej, odcinek 3271. Porwany Michał straci przytomność, a Iga pożałuje swojej decyzji

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3271. Porwany Michał straci przytomność, a Iga pożałuje swojej decyzji

Na Wspólnej, odcinek 3271. Porwany Michał straci przytomność, a Iga pożałuje swojej decyzji

2021-08-03 19:49

W 3271 odcinku "Na Wspólnej" Michał (Robert Kudelski) przeżyje prawdziwe piekło. Będzie nieprzytomny, a ocknie się dopiero w koszmarnej rzeczywistości, jaką zgotuje mu psychopatka Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich). Związany i bez sił zobaczy w 3271 odcinku "Na Wspólnej", że naiwnie zaufał oszustce. Będzie już za późno, bo kobieta wpadnie w szał i kompletnie straci kontrolę. Iga (Lidia Sadowa) zorientuje się, że popełniła najgorszy błąd życia i odwróciła się od niedoszłego męża, a ratunek może się już nie udać.

"Na Wspólnej" odcinek 3271 - wtorek, 10.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3271 odcinku "Na Wspólnej" Michał odzyska świadomość w tajemniczym domu pod miastem, który niegdyś pokazała policji Klaudia. Udawała przyjaciółkę Kingi (Ilona Wrońska) i poszkodowaną. Cała prawda okaże się bardziej okrutna, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Wkrótce w "Na Wspólnej" dojdzie do tragedii z Brzozowskim w roli głównej. Tak ufał psychopatce, a ta uprowadzi go i zwiąże! 

Michał nie będzie wiedział co się dzieje, a Klaudia uroi sobie, że jest Kingą. Wymyśli, że mężczyzna ma uwierzyć, że to ona jest jego zaginioną żoną. Michał będzie przerażony, bo Iga odwróci się od niego po tym, jak nadużyje jej cierpliwości i nie posłucha się jej co do tego, że Klaudia jest szalona i niebezpieczna. Niestety pożałuje swojej decyzji odwrócenia się od niedoszłego męża. 

Przeczytaj: Koniec Na Wspólnej? Szokująca decyzja stacji. Wiemy co się stało

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Do Igi zacznie docierać, że Michał znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie. Nie będzie jednak przypuszczać, że psychopatka zacznie mu grozić! Klaudia poda się na Kingę i będzie oczekiwała, że Brzozowski odnajdzie w niej żonę. Klaudia straci kontakt z rzeczywistością i zacznie obmacywać mężczyznę i karmić go zupą. Na nic zdadzą się prośby Brzozowskiego o uwolnienie. To tylko wprowadzi ją w kolejny atak szału, że mężczyzna nie wierzy, że jest Kingą. Jak się okaże, kobita cierpi na zaburzenia osobowości. 

Przeczytaj: M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?

Niebawem w "Na Wspólnej" Iga zacznie rozumieć, że się pomyliła i mogła nie odtrącać Michała, a walczyć o niego. To Sławek (Sławomir Dziedzic) w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" przekaże jej przerażające informacje o Klaudii, że jest ona osobą chorą i niebezpieczną. Policjantka zdecyduje się ruszyć w akcję ratunkową Michała, ale może być już za późno, bo Klaudia zacznie grozić Brzozowskiemu nożem i wykrzyczy, że to ona zabiła Kingę! Sytuacja w "Na Wspólnej" wymknie się spod kontroli. 

Zobacz uwięzionego Michała i chore zachowanie Klaudii w GALERII ZDJĘCIA>>>

Najnowsze