Na Wspólnej, odcinek 3271: Wróżka Honorata pozna straszliwą prawdę o Michale! Będą decydować sekundy

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3271: Wróżka Honorata pozna straszliwą prawdę o Michale! Będą decydować sekundy

Na Wspólnej, odcinek 3271: Wróżka Honorata pozna straszliwą prawdę o Michale! Będą decydować sekundy

2021-08-05 21:42

W 3271 odcinku „Na wspólnej” Honorata (Aleksandra Konieczna) kolejny raz będzie miała proroczy sen! Żona Romana (Waldemar Obłoza) obudzi się w środku nocy i odkryje, że pewien mężczyzna jest w poważnym niebezpieczeństwie! Honorata nie będzie miała żadnych wątpliwości! W 3271 odcinku „Na wspólnej” szybko dojdzie do wniosku, że jej wróżba dotyczy Michała (Robert Kudelski), który jest w rękach psychopatki Klaudii (Sandra Staniszewska-Herbich)! Honorata postanowi działać, ale niestety może się okazać, że na pomoc już będzie za późno.

"Na Wspólnej" odcinek 3271 - wtorek, 10.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Honorata z „Na Wspólnej” po straszliwym wypadku w kamperze Romana i Zdzisia Muszki (Piotr Cyrwus), gdy została porażona prądem, miewa prorocze sny! Początkowo Roman uważał, że to zupełny zbieg okoliczności i nie wierzył w dar swojej żony, a nawet wyśmiewał jej proroctwa razem z Włodkiem Ziębą (Mieczysław Hryniewicz), do czasu, gdy sny Honoraty faktycznie zaczęły się po kolei spełniać! Jego żona przewidziała, że do ich kampera zakradł się bezdomny, który o mały włos się nie przekręcił! W ostatniej chwili uratował go Roman przez zatruciem gazem. Następnie przyśnił jej się wybuch w ich kamienicy na „Wspólnej”. Honorata widziała we śnie pierścień, ogień i eksplozję i od razu udała się na poszukiwania bomby, którą dość szybko znalazła! Jej szybka reakcja pozwoliła uchronić mieszkańców kamienicy!

W 3266 odcinku „Na Wspólnej”  Honorata miała kolejny proroczy sen o Zuzie (Małgorzata Socha). Wróżka natychmiast ściągnęła synową na spotkanie i ostrzegła ją, że za jej plecami knuje nie tylko Marczak (Jakub Wons), ale także ktoś dużo bliższy – ktoś, kto daje w prezencie cygara! Jak się okazało Honorata kolejny raz miała rację i Zuza szybko rozszyfrowała swoją macochę (Paulina Napora). W 3271 odcinku „Na Wspólnej” Honorata będzie miała kolejny sen, który będzie dotyczył Michała!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3267: Zuza zastawi pułapkę na podłą macochę! Aż szczęka jej opadnie

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

W 3271 odcinku „Na Wspólnej” żona Romana ponownie obudzi się w środku nocy. Honoracie będzie śnił się prawdziwy koszmar. Kobieta zobaczy we snie mężczyznę, który jest w poważnym niebezpieczeństwie! Wróżka szybko odkryje, że osobą z jej snu jest Michał! Nie zawaha się ani na moment i postanowi działać! Niezwłocznie ściągnie na spotkanie Igę (Lidia Sadowa), która odwróci się od Brzozowskiego w kluczowym momencie i nakieruje ją, gdzie powinna szukać niedoszłego męża! Honorata wyjawi narzeczonej Brzozowskiego, że jej jest w ramionach psychopatki, która będzie zdolna do wszystkiego! Wróżka w 3271 odcinku „Na Wspólnej” wskaże jej wieś, gdzie Klaudia przetrzymuje bezbronnego i związanego Michała.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3267. Mikołaj zdradzi Martę z Kamą?! Dziennikarka będzie miała dowód

Jeszcze w 3271 odcinku „Na Wspólnej” Iga nie zawaha się ani na moment i nie będzie szukać drugiego dna. Od razu uwierzy w proroctwo Honoraty i niezwłocznie skontaktuje się ze Sławkiem (Sławomir Dziedzic), który już w 3270 odcinku „Na Wspólnej” odkryje, ze Klaudia nie jest tą osobą, za którą się podaje! W rzeczywistości to psychopatka, która kradnie tożsamości i jest zdolna do wszystkiego. Iga razem ze Sławkiem wyruszy na dramatyczne poszukiwania Michała, lecz może się okazać, że nie zdążą na czas, gdyż Klaudia już będzie stała nad Michałem z nożem i groziła, że go zabije! Czy uda im się uratować Michała? Przekonamy się już niebawem w kolejnych odcinkach „Na Wspólnej”!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3267: Ostre zagranie Marty wobec Halickiego. Reżyser wyciągnie brudy na Konarską

Na Wspólnej, odcinek 3271, Michał (Robert Kudelski), Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3271, Michał (Robert Kudelski), Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich)
Na Wspólnej, odcinek 3271, Michał (Robert Kudelski)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3271, Michał (Robert Kudelski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze