Na Wspólnej, odcinek 3271: Wróżka Honorata pozna straszliwą prawdę o Michale! Będą decydować sekundy

2021-08-05 21:42
Na Wspólnej, odcinek 3271: Wróżka Honorata pozna straszliwą prawdę o Michale! Będą decydować sekundy
Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3271: Wróżka Honorata pozna straszliwą prawdę o Michale! Będą decydować sekundy

W 3271 odcinku „Na wspólnej” Honorata (Aleksandra Konieczna) kolejny raz będzie miała proroczy sen! Żona Romana (Waldemar Obłoza) obudzi się w środku nocy i odkryje, że pewien mężczyzna jest w poważnym niebezpieczeństwie! Honorata nie będzie miała żadnych wątpliwości! W 3271 odcinku „Na wspólnej” szybko dojdzie do wniosku, że jej wróżba dotyczy Michała (Robert Kudelski), który jest w rękach psychopatki Klaudii (Sandra Staniszewska-Herbich)! Honorata postanowi działać, ale niestety może się okazać, że na pomoc już będzie za późno.

"Na Wspólnej" odcinek 3271 - wtorek, 10.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

Honorata z „Na Wspólnej” po straszliwym wypadku w kamperze Romana i Zdzisia Muszki (Piotr Cyrwus), gdy została porażona prądem, miewa prorocze sny! Początkowo Roman uważał, że to zupełny zbieg okoliczności i nie wierzył w dar swojej żony, a nawet wyśmiewał jej proroctwa razem z Włodkiem Ziębą (Mieczysław Hryniewicz), do czasu, gdy sny Honoraty faktycznie zaczęły się po kolei spełniać! Jego żona przewidziała, że do ich kampera zakradł się bezdomny, który o mały włos się nie przekręcił! W ostatniej chwili uratował go Roman przez zatruciem gazem. Następnie przyśnił jej się wybuch w ich kamienicy na „Wspólnej”. Honorata widziała we śnie pierścień, ogień i eksplozję i od razu udała się na poszukiwania bomby, którą dość szybko znalazła! Jej szybka reakcja pozwoliła uchronić mieszkańców kamienicy!

W 3266 odcinku „Na Wspólnej”  Honorata miała kolejny proroczy sen o Zuzie (Małgorzata Socha). Wróżka natychmiast ściągnęła synową na spotkanie i ostrzegła ją, że za jej plecami knuje nie tylko Marczak (Jakub Wons), ale także ktoś dużo bliższy – ktoś, kto daje w prezencie cygara! Jak się okazało Honorata kolejny raz miała rację i Zuza szybko rozszyfrowała swoją macochę (Paulina Napora). W 3271 odcinku „Na Wspólnej” Honorata będzie miała kolejny sen, który będzie dotyczył Michała!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3267: Zuza zastawi pułapkę na podłą macochę! Aż szczęka jej opadnie

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

W 3271 odcinku „Na Wspólnej” żona Romana ponownie obudzi się w środku nocy. Honoracie będzie śnił się prawdziwy koszmar. Kobieta zobaczy we snie mężczyznę, który jest w poważnym niebezpieczeństwie! Wróżka szybko odkryje, że osobą z jej snu jest Michał! Nie zawaha się ani na moment i postanowi działać! Niezwłocznie ściągnie na spotkanie Igę (Lidia Sadowa), która odwróci się od Brzozowskiego w kluczowym momencie i nakieruje ją, gdzie powinna szukać niedoszłego męża! Honorata wyjawi narzeczonej Brzozowskiego, że jej jest w ramionach psychopatki, która będzie zdolna do wszystkiego! Wróżka w 3271 odcinku „Na Wspólnej” wskaże jej wieś, gdzie Klaudia przetrzymuje bezbronnego i związanego Michała.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3267. Mikołaj zdradzi Martę z Kamą?! Dziennikarka będzie miała dowód

Jeszcze w 3271 odcinku „Na Wspólnej” Iga nie zawaha się ani na moment i nie będzie szukać drugiego dna. Od razu uwierzy w proroctwo Honoraty i niezwłocznie skontaktuje się ze Sławkiem (Sławomir Dziedzic), który już w 3270 odcinku „Na Wspólnej” odkryje, ze Klaudia nie jest tą osobą, za którą się podaje! W rzeczywistości to psychopatka, która kradnie tożsamości i jest zdolna do wszystkiego. Iga razem ze Sławkiem wyruszy na dramatyczne poszukiwania Michała, lecz może się okazać, że nie zdążą na czas, gdyż Klaudia już będzie stała nad Michałem z nożem i groziła, że go zabije! Czy uda im się uratować Michała? Przekonamy się już niebawem w kolejnych odcinkach „Na Wspólnej”!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3267: Ostre zagranie Marty wobec Halickiego. Reżyser wyciągnie brudy na Konarską

Na Wspólnej, odcinek 3271, Michał (Robert Kudelski), Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich)
Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3271, Michał (Robert Kudelski), Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich)
Na Wspólnej, odcinek 3271, Michał (Robert Kudelski)
Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3271, Michał (Robert Kudelski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze