Na Wspólnej, odcinek 3267. Mikołaj zdradzi Martę z Kamą?! Dziennikarka będzie miała dowód

2021-08-03 19:50
Na Wspólnej, odcinek 3267. Mikołaj zdradzi Martę z Kamą?! Dziennikarka będzie miała dowód
Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3267. Mikołaj zdradzi Martę z Kamą?! Dziennikarka będzie miała dowód

Marta (Joanna Jabłczyńska) w 3267 odcinku "Na Wspólnej" będzie tak pochłonięta sprawą Halickiego (Adam Szczyszczaj), że niemal ominie ją wielka internetowa burza dotycząca Mikołaja (Krzysztof Wieszczek). Odkąd zaangażuje się w projekt reklamowy, media zaczną huczeć o jego romansie! Dziennikarka z "Na Wspólnej" dostanie niezbite dowody na zdradę. Nawet matka Mikołaja zrobi aferę. Niestety Marta będzie tak zajęta sprawą reżysera, że całkowicie zatraci się w śledztwie. Będzie już za późno, by ratować ten związek?

"Na Wspólnej" odcinek 3267 - wtorek, 3.08.2021, o godz. 20.15 w TV

W 3267 odcinku "Na Wspólnej" matka Mikołaja wpadnie do niego z aferą.

- Widziałeś tę gazetę? - zapyta kobieta i pokaże synowi telefon. - Co? Program telewizyjny? - Nie, ten artykuł... "Gorący romans, partner Konarskiej zdradza ją na oczach całej Polski" - przeczyta nagłówek matka Mikołaja. - Mamo, ale to jest nieprawda... Przecież nie zdradzam Marty... - A co ona na to? Wie? A Ksawery? Jak on sobie z tym poradzi... Mi to wygląda na początek poważnych problemów... - wydusi zmartwiona kobieta w 3267 odcinku "Na Wspólnej".

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Iza!

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Prawda jednak będzie taka, że Konarska w 3267 odcinku "Na Wspólnej" będzie miała niezbite dowody na zdradę. Artykuł mówi sam za siebie, a wkrótce każdy będzie wiedział o scenach, które wydarzyły się między Kamą a Mikołajem. Kiedy mężczyzna w "Na Wspólnej" będzie się świetnie bawił, Marta będzie walczyła z Halickim. Sprawa reżysera pochłonie ją tak bardzo, że zapomni o wszystkim innym. Tymczasem za jej plecami będą się działy dziwne rzeczy. Mikołaj chociaż wypiera się romansu, media będą mówiły zupełnie co innego. Kto ma więc rację?

Przeczytaj: M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?

Dziennikarka w 3267 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie się spodziewała, że naskakując na Halickiego, od razu narazi się na jego zemstę. Reżyser naskoczy na nią i przyniesiony przez nią donos. Podczas próby do spektaklu w "Na Wspólnej" zarzuci jej, że zrobi wszystko dla kariery i jest obłudna! Rzuci jej w twarz, że może nawet poświęcić swój związek. Pokaże jej wtedy gazetę ze zdjęciami Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) i Kamy. Konarska oniemieje, a całość współpracy z Halickim stanie pod znakiem zapytania. Nie spodziewa się, że tak obróci się całość znajomości.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze