Na Wspólnej, odcinek 3267. Mikołaj zdradzi Martę z Kamą?! Dziennikarka będzie miała dowód

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3267. Mikołaj zdradzi Martę z Kamą?! Dziennikarka będzie miała dowód

Na Wspólnej, odcinek 3267. Mikołaj zdradzi Martę z Kamą?! Dziennikarka będzie miała dowód

2021-08-03 19:50

Marta (Joanna Jabłczyńska) w 3267 odcinku "Na Wspólnej" będzie tak pochłonięta sprawą Halickiego (Adam Szczyszczaj), że niemal ominie ją wielka internetowa burza dotycząca Mikołaja (Krzysztof Wieszczek). Odkąd zaangażuje się w projekt reklamowy, media zaczną huczeć o jego romansie! Dziennikarka z "Na Wspólnej" dostanie niezbite dowody na zdradę. Nawet matka Mikołaja zrobi aferę. Niestety Marta będzie tak zajęta sprawą reżysera, że całkowicie zatraci się w śledztwie. Będzie już za późno, by ratować ten związek?

"Na Wspólnej" odcinek 3267 - wtorek, 3.08.2021, o godz. 20.15 w TV

W 3267 odcinku "Na Wspólnej" matka Mikołaja wpadnie do niego z aferą.

- Widziałeś tę gazetę? - zapyta kobieta i pokaże synowi telefon. - Co? Program telewizyjny? - Nie, ten artykuł... "Gorący romans, partner Konarskiej zdradza ją na oczach całej Polski" - przeczyta nagłówek matka Mikołaja. - Mamo, ale to jest nieprawda... Przecież nie zdradzam Marty... - A co ona na to? Wie? A Ksawery? Jak on sobie z tym poradzi... Mi to wygląda na początek poważnych problemów... - wydusi zmartwiona kobieta w 3267 odcinku "Na Wspólnej".

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Iza!

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Prawda jednak będzie taka, że Konarska w 3267 odcinku "Na Wspólnej" będzie miała niezbite dowody na zdradę. Artykuł mówi sam za siebie, a wkrótce każdy będzie wiedział o scenach, które wydarzyły się między Kamą a Mikołajem. Kiedy mężczyzna w "Na Wspólnej" będzie się świetnie bawił, Marta będzie walczyła z Halickim. Sprawa reżysera pochłonie ją tak bardzo, że zapomni o wszystkim innym. Tymczasem za jej plecami będą się działy dziwne rzeczy. Mikołaj chociaż wypiera się romansu, media będą mówiły zupełnie co innego. Kto ma więc rację?

Przeczytaj: M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?

Dziennikarka w 3267 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie się spodziewała, że naskakując na Halickiego, od razu narazi się na jego zemstę. Reżyser naskoczy na nią i przyniesiony przez nią donos. Podczas próby do spektaklu w "Na Wspólnej" zarzuci jej, że zrobi wszystko dla kariery i jest obłudna! Rzuci jej w twarz, że może nawet poświęcić swój związek. Pokaże jej wtedy gazetę ze zdjęciami Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) i Kamy. Konarska oniemieje, a całość współpracy z Halickim stanie pod znakiem zapytania. Nie spodziewa się, że tak obróci się całość znajomości.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze