Na Wspólnej, odcinek 3267: Zuza zastawi pułapkę na podłą macochę! Aż szczęka jej opadnie

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3267: Zuza zastawi pułapkę na podłą macochę! Aż szczęka jej opadnie

Na Wspólnej, odcinek 3267: Zuza zastawi pułapkę na podłą macochę! Aż szczęka jej opadnie

2021-08-03 19:50

W 3267 odcinku "Na Wspólnej" Zuza (Małgorzata Socha) w końcu pozna prawdziwą twarz swojej macochy, Mileny (Paulina Napora), która za jej plecami knuła podłe intrygi z Marczakiem (Jakub Wons). To Honorata (Aleksandra Konieczna) naprowadzi ją na właściwy trop i wskaże jej prawdziwego wroga! W 3267 odcinku "Na Wspólnej" Zuza postanowi odegrać się na podłej macosze i razem z Bogdanem (Wojciech Brzeziński) zastawi na nią pułapkę. Hofferowa tak dobrze to rozegra, że oszuści w ogóle nie zorientują się, co za chwilę się wydarzy! Ich reakcja będzie bezcenna... Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3267 - wtorek, 03.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3267 odcinku "Na Wspólnej" Milena dalej będzie knuła za plecami swojej pasierbicy. Macocha nie cofnie się przed niczym byleby pokrzyżować plany prężnie rozwijającej się Hofferowej! Nieraz przy pomocy Marczaka wystawili już Zuzę na minę, jednak córka zmarłego Huberta Leszczyńskiego (śp. Andrzej Blumenfeld) nigdy nie podejrzewałaby, że to właśnie Milena pragnie jej zaszkodzić! Od początku myślała, że na jej szkodę działa wyłącznie Marczak, który chce się na niej odegrać, za to, że go zwolniła i przerwała jego transakcje ze Szwedami! Proroczy sen jej teściowej w końcu da jej do myślenia! Honorata przekonana ją, że to wcale nie Marczak jest jej głównym wrogiem, a ktoś dużo bliższy! Wówczas dla Zuzy wszystko stanie się jasne i w 3267 odcinku "Na Wspólnej" postanowi się zemścić!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3269: Iga zobaczy Kingę! Nie będzie mogła uwierzyć własnym oczom

Na Wspólnej, odcinek 3250: Anastazja i ksiądz Olek w piekielnym ogniu namiętności! Zrobi się dla niego na bóstwo - WIDEO

W 3267 odcinku "Na Wspólnej" Zuza kolejny raz spotka się z macochą i poinformuje ją, że umówiła się na spotkanie z prezesem firmy ColdWings, Adamem Kwiecińskim, jednak ta nazwa za dużo nie powie Milenie. Zuza natychmiast wytłumaczy jej, że jest to jedyna z największych firm w całej Europie produkująca klimatyzatory.

- Ma dzisiaj spotkanie z prezesem o 15. Szukają transportu do Szwecji. To ma być taka współpraca na stałe. Wyobrażasz sobie, jakie to mogą być pieniądze? - powie jej podekscytowana Zuza, która podobnie jak macocha będzie robiła dobrą minę do złej gry.

Hofferowa w 3267 odcinku "Na Wspólnej" postanowi jeszcze bardziej wzbudzić ciekawość macochy i wyzna jej, że prezes firmy znajduję się na liście 100 najbogatszych Polaków, co szczególnie przykuje jej uwagę. Tuż po wyjściu z mieszkania Zuzy w 3267 odcinku "Na Wspólnej" zadzwoni do biura firmy i zmieni godzinę i miejsce spotkania, oczywiście nie informując o tym Zuzy. Następnie jako sekretarka Hofferowej stawi się wspólnie ze swoją przełożoną na spotkaniu, na które prezes firmy nie dotrze. Macocha dalej będzie prowadziła swoją brudną grę i sama zaoferuje, że zadzwoni do prezesa i zapyta o spóźnienie. Zamiast z nim skontaktuje się z Piotrem, który nie będzie krył swojego zadowolenia z faktu, że kolejny raz udało im się załatwić Hofferową!

- Wkręciłaś ją?! Słysze, że masz ją na widelcu - powie zadowolony Piotr.

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3274: Zawada upije się do nieprzytomności i narazi Jarusia na niebezpieczeństwo! Przyzna się do spisku z ojcem Elizy

Jeszcze w 3267 odcinku "Na Wspólnej" Milena poinformuje Zuzę, że prezes odwołał spotkanie, gdyż znalazł już kogoś innego na jej miejsce. Uda przy tym bardzo zasmuconą, ale chwilę później sama z uśmiechem na ustach wybierze się razem z Marczakiem na spotkanie z rzekomym prezesem, aby zaoferować mu lepszą ofertę.

- Dobrze rozumiem, że pani Hoffer nie pojawi się na spotkaniu? - spyta prezes.

- Pani Hoffer bawi się w biznes, którego nie rozumie, tylko by Pan stracił na tym kontakcie - wytłumaczy mu Marczak.

- Lepiej Pan zrobi współpracując z konkurencją - dorzuci Milena

- Proponuję panu współpracę z firmą, w której jestem zatrudniony, może pan liczyć na świetne warunki z naszej strony - dokończy Piotr.

- Co to za firma? - spyta zaintrygowany prezes.

Spójrz także: Na Wspólnej, odcinek 3273: Szatańskie odkrycie Marty Konarskiej. Zdradzi największy sekret Halickiego

Wtedy w 3267 odcinku "Na Wspólnej" w drzwiach lokalu zjawi się Zuza, która aż nie będzie w stanie uwierzyć, że jej teściowa faktycznie miała rację! Jej macocha knuła za jej plecami z jej największym rywalem! Zachowa jednak zimną krew i koncertowo doprawi im rogi!

- Przepraszam za spóźnienie. Mam nadzieję, że nie straciłam nic ważnego panie prezesie - powie i mrugnie okiem do Bogdana, czym całkowicie zaskoczy Milenę i Piotra, którzy aż nie będą w stanie wydusić z siebie ani słowa! Następnie przywita się z rzekomym prezesem, czym da jasno do zrozumienia Marczakowi, że to ona ich załatwiła!

- Brakujące dokumenty przetargowe, artykuł w gazecie, nagła zmiana terminu komisji przetargowej. Wy naprawdę myśleliście, ze uwierzę w przypadek? Że jestem aż tak głupia? - zacznie wyliczać im Zuza.

- Okej...ale skąd wiedziałaś, że ja - nawet nie skończy zdania, gdyż uprzedzi ją Hofferowa. - Milena wierz mi naprawdę bardzo łatwo jest cię przejrzeć. Niech zgadnę na prezent kupiłaś cygara? - zapyta w 3267 odcinku "Na Wspólnej", a Bogdan tylko utwierdzi ją, że kolejny raz się nie myliła.

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 3272: Michał odnajdzie Kingę w psychopatce Klaudii. Tylko tak wyrwie się spod noża

Jeszcze w 3267 odcinku "Na Wspólnej" Zuza tak łatwo nie odpuści perfidnej i kłamliwej macosze i wygarnie jej, że sam ojciec już wiedział, że nigdy go nie kochała i czekała tylko na jego pieniądze.

- Ojciec wiedział, że jesteś z nim tylko dla pieniędzy, dlatego nie zapisał ci firmy - da jej jasno do zrozumienia, czym wkurzy Milenę.

- Oszukał mnie, miał mi zapisać firmę - odpowie jej zirytowana, po czym doda jeszcze, że ta firma jej się po prostu należy.

Zuza długo nie pozostanie jej dłużna i w 3267 odcinku "Na Wspólnej" zasugeruje jej, że z pewnością jej nowy kochanek da radę ją utrzymać, czym trafi w czuły punkt! Okaże się, ze Marczak wcale nie jest takim wielkim panem, za jakiego się podaje!

- Przecież nie zostałaś z niczym. On cię nie utrzyma? - zapyta z przekąsem i prędko im wytłumaczy, że doskonale zdaje sobie sprawę, że są parą.

Kochankowie w 3267 odcinku "Na wspólnej" tylko wymijająco na siebie spojrzą, a Zuza wbije przysłowiowy gwóźdź do trumny, po czym wygoni podłych kłamców i krętaczy z lokalu!

- Nie utrzyma Cię ooo...To chyba faktycznie powinnaś pójść do jakiejś normalnej pracy. Ale mojej firmy nie dostaniecie! - wykrzyczy bez słowa sprzeciwu i każe im się wynosić.

Patrz także: Na Wspólnej, odcinek 3270: Iga już nigdy nie zobaczy Michała. Psychopatka Klaudia załatwi go jak Kingę Brzozowską

Na wspólnej odc. 3267: Zuza (Małgorzata Socha), Piotr Marczak (Jakub Wons), Bogadan (Wojciech Brzeziński)

i

Autor: Player Na wspólnej odc. 3267: Zuza (Małgorzata Socha), Piotr Marczak (Jakub Wons), Bogadan (Wojciech Brzeziński)
Na wspólnej odc. 3267: Bogadan (Wojciech Brzeziński)

i

Autor: Player Na wspólnej odc. 3267: Bogadan (Wojciech Brzeziński)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany