Na Wspólnej, odcinek 3273: Szatańskie odkrycie Marty Konarskiej. Zdradzi największy sekret Halickiego

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3273: Szatańskie odkrycie Marty Konarskiej. Zdradzi największy sekret Halickiego

Na Wspólnej, odcinek 3273: Szatańskie odkrycie Marty Konarskiej. Zdradzi największy sekret Halickiego

2021-07-30 8:54

W 3273 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) dokona szatańskiego odkrycia! Od dawna węszy w sprawie z podejrzanym Halickim (Adam Szczyszczaj), któremu do tej pory udawało się lawirować w kłamstwach i oszustwach. Konarska w "Na Wspólnej" dostanie zlecenie na ostry reportaż o reżyserze i zechce dotrzeć do prawdy, która okaże się okrutna. Dziennikarka pozna sekret Halickiego i nie odpuści. Na własne oczy zobaczy, jakim potworem jest reżyser i jak traktuje kobiety. Sprawa przybierze przerażający obrót.

"Na Wspólnej" odcinek 3273 - czwartek, 12.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3273 odcinku "Na Wspólnej" Marta zajmie się na poważnie sprawą Halickiego. Zgodziła się brać udział w jego spektaklu, a przygotowania do sztuki przebiegają coraz dziwniej. Najpierw reżyser kazał jej wyznać traumę gwałtu, który przeżyła w przeszłości, co było dla niej wstrząsającym przeżyciem. Wkrótce w "Na Wspólnej" Marta dostanie anonim, w którym ktoś doniesie, że Halicki wykorzystuje i niszczy aktorów.

Konarska dostanie zadanie od swojego szefa, który będzie wymagał mocnego materiału na temat podejrzanych działań reżysera. Dziennikarka spróbuje rzetelnym okiem spojrzeć na całą sprawę, która stanie się bardziej skomplikowana, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Na próbach do spektaklu znów dojdzie do niestosownych i uwłaczających aktorom scen. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Umarł Jan Pęczek. Tego dnia Basia poszła na pogrzeb. Co się stanie z Zenkiem Grzelakiem? - WIDEO, ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

W 3273 odcinku "Na Wspólnej" dziennikarka znów będzie świadkiem koszmarnych scen. Podczas próby reżyser poniży i zacznie molestować aktorkę! Konarska nie uwierzy własnym oczom. W końcu w "Na Wspólnej" odkryje przerażającą prawdę o mężczyźnie. Porozmawia osobiście z molestowaną kobietą i zacznie ją namawiać, by ta powiedziała całą prawdę. Z niejasnych przyczyn, a może i ze strachu, aktorzy będą trzymać w sekrecie koszmarne zachowanie Halickiego. Tylko Marta znajdzie w sobie odwagę do przeciwstawienia się przemocy. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Gej Darek zostanie ojcem? Szybko pozbiera się po rozstaniu z Władkiem i ułoży sobie życie z ukochaną

Na Wspólnej odc. 3273. reżyser Halicki (Adam Szczyszczaj), aktorka (Sylwia Gola), aktor (Michał Sacharczuk)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3273. reżyser Halicki (Adam Szczyszczaj), aktorka (Sylwia Gola), aktor (Michał Sacharczuk)
Na Wspólnej odc. 3273. reżyser Halicki (Adam Szczyszczaj), aktorka (Sylwia Gola)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3273. reżyser Halicki (Adam Szczyszczaj), aktorka (Sylwia Gola)

Halicki z "Na Wspólnej" nie utrzyma dłużej swojego okropnego sekretu. Marta dobierze się do jego brudów i dzięki rozmowie z aktorką, będzie miała dowód, że on naprawdę przekracza granicę. Halicki czuł się bezkarny, ale nie wie jeszcze, że trafił na godną przeciwniczkę. Dziennikarka zajmowała się w przeszłości trudnymi sprawami i relacjonowała przykre tematy. Teraz nie spocznie, póki nie dopadnie reżysera. Jego tajemnica o tym, jak traktuje kobiety wkrótce ujrzy światło dzienne. Mężczyzna jednak nie podda się tak łatwo i pokaże, że umie być nieobliczalny.  

Zobacz drastyczne sceny molestowania, których świadkiem będzie Marta Konarska w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze