Na Wspólnej, odcinek 3265: Marta dostanie anonim, że Halicki ją zniszczy. Nie ma dokąd uciekać – ZWIASTUN

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3265: Marta dostanie anonim, że Halicki ją zniszczy. Nie ma dokąd uciekać – ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3265: Marta dostanie anonim, że Halicki ją zniszczy. Nie ma dokąd uciekać – ZWIASTUN

2021-07-29 19:11

W 3265 odcinku "Na wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) dozna szoku, gdy zobaczy nietypowy prezent, przyczepiony do szyby jej auta! Jej wątpliwości, co do działań Halickiego (Adam Szczyszczaj) tylko się potwierdzą, ale będzie już za późno! W 3265 odcinku "Na wspólnej" Konarska otrzyma anonim, którego autor ostrzeże ją przed potworem i każe jej się trzymać od niego z daleka, ale biedna Marta nie będzie już w stanie nic zrobić. W końcu pozna prawdziwą twarz znanego reżysera i zrozumie, w co się wpakowała... Zobacz ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 3265 - czwartek, 29.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

W "Na wspólnej" Halicki od początku nie wywarł na Marcie dobrego wrażenia i dziennikarka nieraz próbowała się wycofać z ich wspólnej umowy. Nie chciała jednak złamać słowa danego szefowi (Piotr Duda), dlatego zgodziła się zagrać w spektaklu nienormalnego reżysera, choć nie podobały jej się praktyki Halickiego. W trakcie prób zamieniał się w potwora, który był gotów na wszystko, byleby osiągnąć to, co chce. To, co wyczyniał na scenie z aktorką Celiną Jantar (Joanna Sydor) wzbudzało w niej lęk, jednak w 3264 odcinku "Na wspólnej" reżyser przekroczył wszelkie możliwe granice. Halicki doprowadził Martę do skraju załamania, przywołując jej najgorsze wspomnienia, gdy przeżyła zdradę Olafa (Maciej Brzoska) i straciła dziecko. Podły reżyser doskonale zdawał sobie sprawę, jak zadać dziennikarce ból, gdyż doskonale znał jej przeszłość. W 3265 odcinku "Na wspólnej" Marta dowie się, dlaczego Halicki stosuje takie praktyki.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3272: Michał odnajdzie Kingę w psychopatce Klaudii. Tylko tak wyrwie się spod noża

W 3265 odcinku "Na wspólnej" Marta po wyjściu z pracy odnajdzie na szybie swojego auta tajemniczy liścik. Bedzie bardzo zaskoczona nietypową przesyłką i szybko rozejrzy się po okolicy, jednak dość szybko zauważy, że nikt się nie pomylił i list jest adresowany do niej samej. To, co przeczyta całkowicie wytrąci ją z równowagi. Autor nie podpisze się pod swoimi słowami, ale ostrzeże ją przed Halickim i uczuli ją, aby patrzyła mu na ręce i nie wierzyła w każde jego słowo!

- UWAŻAJ NA HALICKIEGO! NIE DAJ SIĘ ZMANIPULOWAĆ. TO POTWÓR. KRZYWDZI LUDZI - anonim aż zwali ją z nóg, ale biedna Marta już nie będzie miała, gdzie uciec...

Jeszcze w 3265 odcinku "Na wspólnej" anonim tylko potwierdzi podejrzenia Marty, co do nietypowego artysty. Halicki to podły drań i sadysta, który wykorzystuje ludzi dla własnej przyjemności. Poznaje ich przeszłość i wywołuje w nich najgorsze wspomnienia, aby wzbudzić w nich najskrytsze emocje i dzięki temu opiewać się autorytet niezastąpionego i najlepszego reżysera. Tylko nikt po drodze nie wie, jak dużo kosztuje to aktorów, których w perfidny sposób wykorzystuje do swojego celu!

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3270: Iga już nigdy nie zobaczy Michała. Psychopatka Klaudia załatwi go jak Kingę Brzozowską

Anonim, który Marta otrzyma w 3265 odcinku "Na wspólnej" nie da jej spokoju. W kolejnych odcinkach "Na wspólnej" w Marcie obudzi się żyłka dziennikarza i Konarska postanowi odnaleźć autora listu. Spotka się z autorką, która może potwierdzić słowa, jakie znalazła w podrzuconym liściku. Na kolejnej próbie na własne oczy ujrzy, że nikt nie robił sobie z niej żartów i ostrzeżenie, jakie otrzymała od anonimowego nadawcy jest prawdziwe! Halicki naprawdę okaże się bezwzględnym potworem, który niszczy ludzi, a co gorsza nie dość, że ma z tego ogromną satysfakcję to jeszcze nie czuje się w żaden sposób winny!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3276: Ślub Anastazji i Tomka zagrożony! Wszystko przez księdza Olka - ZDJĘCIA

Na wspólnej odc. 3265: Marta (Joanna Jabłczyńska)

i

Autor: Player Na wspólnej odc. 3265: Marta (Joanna Jabłczyńska)
Na wspólnej odc. 3265: Marta (Joanna Jabłczyńska)

i

Autor: Player Na wspólnej odc. 3265: Marta (Joanna Jabłczyńska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze