Na Wspólnej, odcinek 3266: Wróżka Honorata uratuje firmę Zuzy! Jej wizja kolejny raz się spełni

i

Autor: Player/TVN Na Wspólnej, odcinek 3266: Wróżka Honorata uratuje firmę Zuzy! Jej wizja kolejny raz się spełni

Na Wspólnej, odcinek 3266: Wróżka Honorata uratuje firmę Zuzy! Jej wizja kolejny raz się spełni

2021-08-01 10:29

W 3266 odcinku „Na Wspólnej” Honorata (Aleksandra Konieczna) będzie miała proroczy sen, dotyczący jej synowej! Wróżka od razu postawi na nogi Romana (Waldemar Obłoza), który zacznie się już bać własnej żony i niezwłocznie ściągnie na spotkanie Zuzę (Małgorzata Socha). W 3266 odcinku „Na Wspólnej” Hofferowa wyzna, że doskonale wie, kto próbuje jej zaszkodzić – Marczak (Jakub Wons), ale Honorata naprowadzi ją na zupełnie inny trop! W 3267 odcinku „Na Wspólnej” okaże się, że kolejny raz się nie pomyliła!

"Na Wspólnej" odcinek 3266 - poniedziałek, 02.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3266 odcinku „Na Wspólnej” wróżka Honorata będzie miała kolejną wizję, czym poważnie zacznie niepokoić Romana. Przypomnijmy, że od czasu porażenia prądem w kamperze Romana i Zdzisia Muszki (Piotr Cyrwus) Honorata miewa prorocze sny dotyczące jej bliskich. To dzięki jej wizjom udało się w ostatniej chwili uratować bezdomnego przed zatruciem gazem w kamperze, a także ocalić całą kamienicę przed potężną eksplozją na ulicy Wspólnej. Nie inaczej będzie tym razem. Kobieta obudzi się w środku nocy i nieźle nastraszy męża, który powoli zacznie wierzyć Włodkowi (Mieczysław Hryniewicz), że z jego żoną jest coś nie tak i chyba już do reszty oszalała. Honorata od razu zapisze swoje przypuszczenia i w 3266 odcinku „Na Wspólnej” niezwłocznie ściągnie Zuzę na spotkanie.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3269: Iga zobaczy Kingę! Nie będzie mogła uwierzyć własnym oczom

W 3266 odcinku „Na Wspólnej” Honorata spotka się ze swoją synową u Marii (Bożena Dykiel). Zuza będzie bardzo zaskoczona tym nagłym spotkaniem, ale, gdy usłyszy, że teściowa miała kolejną wizję zacznie poważnie się niepokoić.

- Honorata, co się dzieje? – zapyta z niecierpliwością Zuza.

- Miałam sen. Śniłaś mi się… ty i twoja firma – odpowie jej wróżka.

- Miałaś wizję? – dopyta z lekkim przerażeniem.

- Tak, tak. Mężczyzna twój przeciwnik… chce ci zaszkodzić – zacznie jej tłumaczyć, ale w 3266 odcinku „Na Wspólnej” Zuza szybko sprowadzi ją na ziemię i wyzna, że tyle to już wie i trzyma Marczaka w garści. Jednak to, co usłyszy za chwilę całkowicie zbije ją z tropu!

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3274: Zawada upije się do nieprzytomności i narazi Jarusia na niebezpieczeństwo! Przyzna się do spisku z ojcem Elizy

W 3266 odcinku „Na Wspólnej” Honorata rzuci zupełnie inne światło na sytuację Zuzy! Owszem potwierdzi, że przeciwko niej spiskuje Marczak, ale doda, że wcale nie działa sam, wręcz przeciwnie – ma bardzo cwanego wspólnika, który jest szczególnie niebezpieczny i bardzo dużo wie, gdyż znajduje się tuż obok niej!

- Nie, ale on nie jest sam, ma wspólnika. Kogoś kto jest blisko ciebie. Fałszywy i nielojalny – kontynuuje swoją wizję.

- A widziałaś kto to jest? – spyta przejęta, ale powoli już zacznie kojarzyć fakty.

- Nie widziałam.. ale widziałam prezent od tej osoby….cygara – powie, czym naprowadzi Zuzę na właściwy trop. W 3266 odcinku „Na Wspólnej” Hofferowa od razu skojarzy, kto zawsze daje w prezencie cygara i nie będzie miała już żadnych wątpliwości, że Piotr spiskuje z jej macochą (Paulina Napora), która w ten sposób próbuje ją zniszczyć.

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3273: Szatańskie odkrycie Marty Konarskiej. Zdradzi największy sekret Halickiego

W 3266 odcinku „Na wWspólnej” Honorata jeszcze ostrzeże swoją synową, że musi bardzo uważać na tą dwójką, gdyż są to szczególnie przebiegli ludzie, jednak Zuza już w głowie będzie układała plan, w którym zemści się na podłej macosze! Wówczas dla Zuzy wszystko stanie się jasne – Milena spiskuje z Piotrem, gdyż w ten sposób próbuje odegrać się na niej, że to ona odziedziczyła dobrze prosperującą firmę transportową po jej zmarłym Hubercie Leszczyńskim (śp. Andrzej Blumenfeld), a nie ona sama! Hofferowa nie puści jej tego płazem i w 3267 odcinku „Na Wspólnej” przy pomocy Bogdana (Wojciech Brzeziński) raz na zawsze rozprawi się z fałszywą i podstępną macochą!

Patrz także: Na Wspólnej, odcinek 3266: Skandal wokół Marty i Halickiego. Nie zgodzi się na tanią sensację i zapłaci najwyższą cenę

Na Wspólnej odc. 3252. Marczak (Jakub Wons), Milena (Paulina Napora)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3252. Marczak (Jakub Wons), Milena (Paulina Napora)
Na Wspólnej odc. 3249. Zuza Hoffer (Małgorzata Socha)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3249. Zuza Hoffer (Małgorzata Socha)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze