Na Wspólnej, odcinek 3259: Bomba na osiedlu przy Wspólnej. Wróżka Honorata będzie miała kolejną wizję!

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3259: Bomba na osiedlu przy Wspólnej. Wróżka Honorata będzie miała kolejną wizję!

Na Wspólnej, odcinek 3259: Bomba na osiedlu przy Wspólnej. Wróżka Honorata będzie miała kolejną wizję!

2021-07-15 16:23

W 3259 odcinku "Na Wspólnej" na osiedlu gdzie mieszkają niemal wszyscy bohaterowie dojdzie do katastrofy?! Potwierdzi się czarna wizja Honoraty (Aleksandra Konieczna), która od czasu porażenia prądem potrafi przewidywać przyszłość i czyhające na jej bliskich zagrożenie. To właśnie żona Romana (Waldemar Obłoza) w 3259 odcinku "Na Wspólnej" przewidzi, że pod kamienicą jej bomba. Jak tego dokona? Honorata, uznawana już za wróżkę, będzie miała przerażający sen. Początkowo Roman nie uwierzy i będzie jej wmawiał, że to tylko majaki. Ale przepowiednie Honoraty zaczną się sprawdzać. Wybuch bomby zniszczy osiedle na Wspólnej?

"Na Wspólnej" odcinek 3259 - wtorek, 20.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Honorata z "Na Wspólnej" będzie prawdziwą wróżką, której przepowiednie znów zaczną się sprawdzać. Od czasu porażenia prądem w kamperze Romana i Zdzisia Muszki (Piotr Cyrwus), Hofferowa doświadcza wizji, w którym widzi niebezpieczne sytuacje, grożące jej lub bliskim osobom. Tak też będzie kiedy w 3258 odcinku "Na Wspólnej" Honorata obudzi się przerażona w środku nocy pod wpływem kolejnego koszmaru. Zobaczy we śnie pierścień, ogień i eksplozję. Roman spróbuje uspokoić przejętą żonę. Wmawiając jej, że to tylko zły sen. Niestety, przepowiednie Honoraty zaczną się potwierdzać. Od tej chwili Hoffer będzie drżał z przerażenia, że wybuch zniszczy całą Wspólną!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3272: Michał porwany przez Klaudię! Upodobni się do Kingi, żeby zabić Brzozowskiego? - ZDJĘCIA

W 3259 odcinku "Na Wspólnej" Honorata weźmie sprawy w swoje ręce. Od wczesnego ranka będzie szukała bomby na Wspólnej. A tak właściwie niewybuchu za pomocą wykrywacza metalu. Jej dziwne zachowanie sprawi, że Roman i Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz) będą niemal pewni, że oszalała już do reszty. Zięba i Roman uważają, że oszalała. Włodek zacznie współczuć nawet przyjacielowi.

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3264: Darek po latach odnajdzie ojca! Dowie się, że ma siostrę - ZDJĘCIA

Do momentu aż w 3259 odcinku "Na Wspólnej" Honorata znajdzie bombę! Okaże się, że miała rację, a mieszkańcom kamienicy grozi poważne niebezpieczeństwo. Zostanie zarządzona szybka ewakuacja. Do akcji wkroczą saperzy, którzy odnajdą niewybuch w studzience kanalizacyjnej. Maria w 3259 odcinku "Na Wspólnej" będzie pod wrażeniem wizji Honoraty. Z kolei Roman i Włodek zaczną się bać, że kobieta będzie teraz czytać im w myślach.I wcale nie będą zachwyceni jej darem.

Zwłaszcza, że później w "Na Wspólnej" kolejne spełniające się przepowiednie Honoraty będą jeszcze bardziej zaskakiwać wszystkich. Co więcej, ludzie zaczną wykorzystywać jej wizje na swoją korzyść.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze