Na Wspólnej, odcinek 3264: Darek po latach odnajdzie ojca! Dowie się, że ma siostrę - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3264: Darek po latach odnajdzie ojca! Dowie się, że ma siostrę - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3264: Darek po latach odnajdzie ojca! Dowie się, że ma siostrę - ZDJĘCIA

2021-07-28 20:09

W 3264 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) pierwszy lat od wielu lat stanie oko w oko ze swoim ojcem. Żbik nigdy o nim nie wspominał, bo trauma jaką przeżył w dzieciństwie we własnej rodzinie odcisnęła głębokie piętno na prawniku. Stał się cyniczny i bezwzględny, tak jak jego ojciec, wybitny adwokat, mecenas Zakościelny (Dariusz Niebudek). Okoliczności spotkania Darka z ojcem w 3264 odcinku "Na Wspólnej" będą związane ze sprawą znanego pisarza. Dopiero wtedy Darek przyzna się Kasi (Julia Chatys), że jego ojciec będzie jego rywalem w sądzie. Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3264 - środą, 28.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Ojciec Darka Żbika w 3264 odcinku "Na Wspólnej" niespodziewanie wkroczy do jego życia w związku ze sprawą jakiej podejmie się prawnik. Zostanie bowiem obrońcą aktora, którego syn, znany pisarz (Jakub Pruski) oczerni w najnowszej książce. Proces jaki będzie się toczył na sali sądowej przypomni Darkowi bolesną przeszłość, kiedy wychowywał się bez ojca. Przyjmie tę sprawę, żeby pierwszy raz od lat spotkać się z własnym ojcem, pokonać go, a przy okazji się zemścić. W 3264 odcinku "Na Wspólnej" Darek przekroczy prób eleganckiej rezydencji Zakościelnego, który nie rozpozna w Żbiku swojego syna.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3269: Psychopatka Klaudia zacznie udawać Kingę! Zrobi to na oczach Igi - ZDJĘCIA

Ojciec Darka w 3264 odcinku "Na Wspólnej" przedstawi Żbikowi swoją córkę, a prawnik dopiero teraz pozna własną siostrę (Zuzanna Wieleba). O przyjemnym, rodzinnym spotkaniu nie może być jednak mowy. Zakościelny będzie adwokatem pisarza, a Darek jego ojca, znanego aktora, więc czeka ich bezwzględne starcie w sądzie.

Między Darkiem a Zakościelnym w 3264 odcinku "Na Wspólnej" nie dojdzie do żadnej ugody, pojawi się za to groźba spotkania na sali rozpraw. Wieczorem Kasia pozna prawdę o dawnym życiu Darka. Ukochany dopiero teraz wyjawi jej, że Zakościelny jest nie tylko jego rywalem w sprawie, ale także ojcem, którego nie widział od lat! Żbik w 3264 odcinku "Na Wspólnej" wyzna też Kasi dlaczego wychowywał się bez ojca i co takiego stało się w przeszłości, że Zakościelny zapomniał o synu.

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3265: Agnieszka straci pamięć w tragicznym wypadku! Będzie myślała, że wciąż jest żoną Rafała - ZDJĘCIA

Zaraz potem w 3265 odcinku "Na Wspólnej" Darek pójdzie na spotkanie z pisarzem, klientem Zakościelnego. Zaproponuje mu konfrontację z ojcem. Pisarz nie zgodzi się, ale zażąda obecności swojego prawnika. Żbikowi o to właśnie będzie chodziło. Przeżyje całą sytuację i rywalizację z ojcem tak mocno, że w 3265 odcinku "Na Wspólnej" Kasia zapyta go wprost, czy zależy mu na ujawnieniu prawdy, czy pokonaniu własnego ojca. Aż do ostatecznego starcia w sądzie Zakościelny nie będzie wiedział, że Darek jest jego synem!

Na Wspólnej odc. 3264. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), siostra Darka ( Zuzanna Wieleba)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3264. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), siostra Darka ( Zuzanna Wieleba)
Najnowsze