Na Wspólnej, odcinek 3265: Agnieszka straci pamięć w tragicznym wypadku! Będzie myślała, że wciąż jest żoną Rafała - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3265: Agnieszka straci pamięć w tragicznym wypadku! Będzie myślała, że wciąż jest żoną Rafała - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3265: Agnieszka straci pamięć w tragicznym wypadku! Będzie myślała, że wciąż jest żoną Rafała - ZDJĘCIA

2021-07-28 20:10

Wypadek Agnieszki (Katarzyna Walter) z "Na Wspólnej" na zawsze zmieni jej życie i przyszłość u boku Hebla (Tadeusz Huk). Tragedia rozegra się w rocznicę ślubu Olszewskiej i Ryszarda, kiedy prawniczka dostanie od ukochanego piękny prezent - klacz. Pierwsza przejażdżka Agnieszki będzie miała dramatyczny finał, a upadek konia omal nie skończy się śmiercią. W 3265 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka trafi do szpitala i zapadnie w śpiączkę. Odzyska przytomność dość szybko, ale na widok Hebla zupełnie go nie rozpozna! Zapyta jednak o Rafała (Lech Mackiewicz)... Nie dość, że Agnieszka w 3265 odcinku "Na Wspólnej" straci pamięć, to jeszcze będzie myślała, że Rafał wciąż jest jej mężem!

"Na Wspólnej" odcinek 3265 - czwartek, 29.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Rocznica ślubu Agnieszki i Hebla w "Na Wspólnej" zamieni się w koszmar! Akurat tego dnia Olszewska spotka się z byłym mężem Rafałem, który odda jej pożyczone pieniądze. Hebel nie będzie krył zazdrości, ale jednocześnie postara się o to, by Agnieszka na długo zapamiętała ten dzień. W 3264 odcinku "Na Wspólnej" Ryszard zjawi się w restauracji gdzie Olszewska będzie z Rafałem z bukietem kwiatów. Najważniejszy będzie jednak prezent: piękna klacz, Jutrzenka. Hebel zabierze ukochaną do stajni, by pokazać jej konia, którego dla niej kupił. Świętowanie będzie miało dramatyczny finał. Agnieszka spadnie z konia i w ciężkim stanie trafi do szpitala. Znajdzie się na granicy życia i śmierci!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3269: Psychopatka Klaudia zacznie udawać Kingę! Zrobi to na oczach Igi - ZDJĘCIA

W 3265 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka pogrążona w śpiączce trafi pod opiekę najlepszych lekarzy w szpitalu. Ale stan Olszewskiej będzie bardzo poważny. Kiedy Rafał dowie się o wypadku byłej żony, poprosi Hebla, żeby puszczał jej koncerty smyczkowe, które stymulują mózg. Muzyka Sobczaka rzeczywiście zdziała cuda.

Dzięki niej w 3265 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka odzyska przytomność, ale nie rozpozna Hebla! Okaże się, że straciła pamięć i wie kim jest jej obecny mąż. W głowie i sercu Agnieszki cały czas będzie obecny za to Rafał. W 3265 odcinku "Na Wspólnej" będzie przekonana, że to on jest jej mężem! Dla jej dobra Hebel nie wyprowadzi żony z błędu. Przynajmniej do czasu aż wróci do zdrowia i pełni sił.

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Sprawdź też: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

Niestety Agnieszka po wypadku w "Na Wspólnej" nie odzyska pamięci tak szybko. O ile w ogóle przypomni sobie dawne życie u boku Ryszarda. Przerażony i zdesperowany Hebel w 3266 odcinku "Na Wspólnej" poda się za lekarza, by zdobyć zaufanie żony. Niestety, Olszewska wciąż będzie pytała tylko o Rafała. W tej sytuacji Heblewski ściągnie Sobczaka do szpitala. Postawi mu jednak konkretne warunki jak należy obchodzić się z pogrążoną w amnezji Agnieszką.

Kolejne odcinki "Na Wspólnej" przyniosą następne problemy, bo Agnieszka będzie nadal przekonana, że jest żoną Rafała i w związku z tym po wyjściu ze szpitala zapragnie wrócić do jego mieszkania! Jakby tego było mało, to Olszewska po utracie pamięci stanie się zupełnie inną osobą! Wypadek Olszewskiej doprowadzi do dużych zmian w jej mózgu. Dojdzie do tego, że niedługo potem w 3276 odcinku "Na Wspólnej" nagle straci przytomność i znów trafi do szpitala.

Zobaczcie w GALERII więcej ZDJĘĆ z wypadku Agnieszki w "Na Wspólnej" >>>

Na Wspólnej: Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter), Ryszard Heblewski (Tadeusz Huk)

i

Autor: AKPA
Na Wspólnej odc. 3276. Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3276. Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze