Na Wspólnej, odcinek 3267: Ostre zagranie Marty wobec Halickiego. Reżyser wyciągnie brudy na Konarską

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3267: Ostre zagranie Marty wobec Halickiego. Reżyser wyciągnie brudy na Konarską

Na Wspólnej, odcinek 3267: Ostre zagranie Marty wobec Halickiego. Reżyser wyciągnie brudy na Konarską

2021-08-03 19:51

Marta (Joanna Jabłczyńska) w 3267 odcinku "Na Wspólnej" przerwie wreszcie milczenie! Rzuci się na Halickiego (Adam Szczyszczaj) z anonimowym donosem i oskarżeniami. Będzie miała dość obłudnego reżysera, który udaje, że pomaga ludziom pokonać ich lęki, a sam gra w nieczystą grę. Niestety w 3267 odcinku "Na Wspólnej" Konarska nie przewidzi, że próbując załatwić reżysera, sama zapędza się w pułapkę. Halicki wytoczy najcięższe działa i napadnie na dziennikarkę, która nie będzie spodziewała się tak szybkiej zemsty.

"Na Wspólnej" odcinek 3267 - wtorek, 3.08.2021, o godz. 20.15 w TV

W 3267 odcinku "Na Wspólnej" Marta nie wytrzyma zachowania reżysera Halickiego. Zgodziła się wziąć udział w sztuce, bo rzekomo miało jej to pomóc w przetrawieniu traumy gwałtu. Dziennikarka dostanie polecenie przygotowania mocnego materiału o reżyserze sadyście. Sytuacja w "Na Wspólnej" wymknie się spod kontroli, bo Konarska dostanie anonimowy donos, w którym ktoś poskarży się na działania mężczyzny i obwini go za świństwa i wykorzystywanie ludzi.

Marta w 3267 odcinku "Na Wspólnej" zadecyduje o konfrontacji z reżyserem i będzie myślała, że trzyma asa w rękawie, a anonimowy donos zwali go z nóg. Widziała przecież na własne oczy, że Halicki ma dość niecodzienne podejście do pracy z aktorami, a nawet tuż przy niej obściskiwał się z kobietą na scenie. 

Przeczytaj: Choroba 6-letniej gwiazdy M jak miłość. Hania Nowosielska i jej mama ujawniły co się dzieje - ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Marta w "Na Wspólnej" przez chwilę uwierzyła, że reżyser jest w stanie odwrócić jej traumę z gwałtem i to właśnie scena może ją uwolnić od bardzo trudnych wspomnień. Gwałciciel Marcin (Kamil Maćkowiak) zniszczył jej życie i związek z Olafem (Maciej Brzoska), a kobieta nigdy się po tym nie otrząsnęła. Niestety anonimowy donos, który Konarska otrzyma wkrótce w "Na Wspólnej" i polecenia szefa o zrobieniu mocnego materiału sprawią, że Marta nie będzie wiedziała co robić. W końcu podejmie jednak decyzję i pójdzie do Halickiego.

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość żyje w luksusach. Alicja Ostolska chwali się wystawnym życiem i eleganckim domem - ZDJĘCIA

Dziennikarka w 3267 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie się spodziewała, że naskakując na Halickiego, od razu narazi się na jego zemstę. Reżyser naskoczy na nią i przyniesiony przez nią donos. Podczas próby do spektaklu w "Na Wspólnej" zarzuci jej, że zrobi wszystko dla kariery i jest obłudna! Rzuci jej w twarz, że może nawet poświęcić swój związek. Pokaże jej wtedy gazetę ze zdjęciami Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) i Kamy. Konarska oniemieje, a całość współpracy z Halickim stanie pod znakiem zapytania. Nie spodziewa się, że tak obróci się całość znajomości. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze