Na Wspólnej, odcinek 3255: Marta pozna przerażająca stronę Halickiego! Na jej oczach zabawi się z aktorką

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3255: Marta pozna przerażająca stronę Halickiego! Na jej oczach zabawi się z aktorką

Na Wspólnej, odcinek 3255: Marta pozna przerażająca stronę Halickiego! Na jej oczach zabawi się z aktorką - ZWIASTUN

2021-07-14 19:58

W 3255 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) przeżyje szok! Od tej strony nie znała Halickiego (Adam Szczyszczaj), który przekroczy granicę. Konarska miała wziąć udział w sztuce i przełamać traumę, a tymczasem będzie świadkiem koszmarnej sceny, która utkwi jej w pamięci na długo. W 3255 odcinku "Na Wspólnej" reżyser na jej oczach zabawi się z aktorką Celiną Jantar (Joanna Sydor), której puszczą wszelkie emocje. Marta nie będzie przygotowana na branie udziału w bardzo intymnej scenie, której nigdy nie chciała być świadkiem.

"Na Wspólnej" odcinek 3255 - wtorek, 13.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3255 odcinku "Na Wspólnej" Marta znów zawalczy o pokonanie traumy gwałtu, która ściga ją już dłuższy czas. Gwałciciel Marcin (Kamil Maćkowiak) zniszczył jej życie i związek z Olafem (Maciej Brzoska), a kobieta nigdy do końca nie otrząsnęła się po dramatycznych wydarzeniach. Kiedy w jej życiu pojawił się Halicki i jego propozycja uwolnienia się od traumy poprzez sztukę, pojawiła się dla Konarskiej nadzieja.

Niestety dziennikarka z "Na Wspólnej" nie przewidziała, że współpraca z reżyserem przybierze dziwny obrót. Halicki naciskał na przypomnienie sobie traumy gwałtu, co poskutkowało wybuchem emocji u Marty. Dalej będzie jeszcze dziwniej. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3255: Klaudia to psychopatka! Ma obsesję na punkcie Michała i zabiła Kingę? - ZWIASTUN

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Marta w 3255 odcinku "Na Wspólnej" będzie świadkiem bardzo nietypowego zachowania reżysera. Podczas próby weźmie on aktorkę w ramiona i podczas wygłaszania jej kwestii zacznie ją obmacywać i całować. 

- (...) Pamiętam naszą ostatnią noc razem. Pamiętam naszą rozmowę, pamiętam spojrzenia... Pamiętam... naszą... Kiedy umarłeś, umarłam i ja, stałam się pustą kukłą... Zlepek mięśni i kości, bez serce... Bo zabrałeś je ze sobą... - wydusi z siebie kobieta w  3255 odcinku "Na Wspólnej", po czym zaleje się łzami.

Przeczytaj: M jak miłość. Rodzina Chodakowskich bez Izy. Dzieci jej i Marcina już nie będą takie jak kiedyś. Padła ważna zapowiedź - WIDEO

Marta aż wstanie z wrażenia na widok dziejącej się obok niej sceny. Poczuje się bardzo niekomfortowo, bo obok niej aktorka i reżyser wejdą w bardzo intymną relację... Konarska poczuje, że Halicki wykorzystał aktorkę i zbytnio się do niej zbliżył. Ich obściskiwanie się mocno zdziwi dziennikarkę. Bardzo gorąca scena raczej nie pomoże jej przełamać traumy gwałtu, a wręcz wystraszy ją i wprowadzi w zakłopotanie. Reżyser przesadzi, a Marta przestanie czuć się komfortowo. 

Najnowsze